Про компанію

ПП «Поділля-Агрохімсервіс» — молода дистриб’юторська компанія, що активно розвивається.

Вже протягом 10 років ПП «Поділля-Агрохімсервіс» спеціалізується на дистрибуції насіння, засобів захисту рослин та мікродобрив від провідних світових та українських виробників. За цей період ми зарекомендували себе надійним партнером як для своїх клієнтів аграріїв, так і для компаній-постачальників. На сьогоднішній день підприємство має два офіси – у Вінницькій (смт. Вапнярка, Томашпільський р-н) та Черкаській області (м. Умань). У своєму розпорядженні маємо власні складські приміщення та надаємо послуги по транспортуванню, що дозволяє оперативно здійснювати поставку необхідної продукції. Нашими постійними клієнтами є аграрні підприємства, розташовані у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Київській, Львівській, Житомирській, Полтавській та Івано-Франківській областях. Кваліфіковані представники підприємства з вищою агрономічною освітою безкоштовно надають консультації господарствам-партнерам протягом всього циклу вирощування культур. Ми пропонуємо виключно якісні продукти світових і вітчизняних виробників, гарантуючи покупцеві високу якість.

НАСІННЯ

Засоби захисту рослин

Позакореневе листкове підживлення

ПАР, Приліпачі, плівкоутворювачі

НАСІННЯ

Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісну продукцію від кращих світових та європейських селекційних компаній: Syngenta, Pioneer, Monsanto, Euralis, Maisadour, Limagrain, Caussade semences, Novi Sad, Nuseed, Saatbau, Agroselect та інших. Підприємство також реалізовує продукцію вітчизняних виробників насіння, зокрема: Насіннєва компанія ВНІС. В своєму арсеналі маємо насіння озимої і ярої пшениці, а також озимого та ярого ячменю таких селекційних установ: Інститут фізіології та генетики рослин НААН України; Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла; Одеський селекційно-генетичний інститут; Білоцерківська дослідно-селекційна станція; Донецький інститут агропромислового виробництва НААН; Інститут землеробства УААН; Інститут кормів УААН, та інші. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати насіння, враховуючи ґрунтові і кліматичні особливості конкретного регіону, а також нададуть агрономічний супровід аж до збору врожаю. Ми гарантуємо своїм клієнтам не лише високу якість продукції, але й вигідні умови співпраці, своєчасну доставку та товарне кредитування.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН 

ПП «Поділля-Агрохімсервіс» охоплює основний спектр засобів захисту рослин для більшості сільськогосподарських культур. А саме: гербіциди (захист культурних рослин від бур’янів); інсектициди (захист культурних рослин від шкідників); фунгіциди (захист культурних рослин від хвороб); регулятори росту (стимулятори росту рослин); протруйники насіння (захист насіння від хвороб та шкідників); родентициди (боротьба з гризунами). ПП «Поділля-Агрохімсервіс» пропонує якісні продукти світових і європейських виробників, таких як BayerCropScience, Syngenta, BASF, DuPont, Nufarm, Monsanto, Arysta Life Science, Summit-Agro, ADAMA та ін., гарантуючи покупцеві найвищу якість та безпечність щодо впливу на навколишнє середовище. Паралельно з цим підприємство реалізує так звані генеричні препарати наступних виробників: ТОВ «Агрохімічні технології», ТОВ «Альфа Смарт Агро», ТОВ «Укравіт», ІП «БЕСТ», ТОВ «Екоорганік», ТОВ «Агросфера ЛТД», ТОВ «Нертус Агро», ТОВ «DVA Agro», ТОВ «Франденса», ТОВ «Арокс Кроп» та інші.


ПОЗАКОРЕНЕВЕ ЛИСТКОВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ 

ПП «Поділля-Агрохімсервіс» пропонує різноманітні засоби для позакореневого листкового підживлення рослин. Наша компанія має в своєму асортименті: біо-препарати, добрива на основі амінокислот, добрива на основі гумінових кислот, комплексні добрива (макро+мікро), мікродобрива для листкового підживлення та обробки насіння, монохелатні добрива, стимулятори для обробки рослин, насіння та посадкового матеріалу. Ми пропонуємо якісні препарати від таких виробників: Торговий Дім «Гермес», ТОВ «Вітера Україна», Група компаній «Долина», Торговий Дім «Florenta», НВЦ «Реаком», ТОВ «Біозавод», НВК «Екоорганік», ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Альфа Смарт Агро», ТОВ «Stoller», ТОВ «Terra Vita», ТОВ «Арокс Кроп» та інші.


ПАР, ПРИЛИПАЧІ, ПЛІВКОУТВОРЮВАЧІ

Наша компанія також займається реалізацією ПАР (прилипачі, склеювачі, плівкоутворювачі) - препаратів, що підсилюють дію інших засобів захисту рослин, особливо за несприятливих погодних умов. ПП «Поділля-Агрохімсервіс» реалізовує продукцію наступних виробників: ADAMA, DuPont, Nufarm, BayerCropScience, Syngenta, BASF, Arysta, Chemtura, Summit-Agro, ТОВ «Хімагромаркетинг», ТОВ «Агрохімічні Технології», ТОВ «Альфа Смарт Агро», ІП «БЕСТ», компанія «Нертус», ТОВ «Біоінвест-АГРО» та інші. Вся продукція відповідає українським та міжнародним стандартам якості. Пропонуючи інноваційні ПАР (прилипачі, склеювачі, плівкоутворювачі), ми допомагаємо виробникам отримати кращі врожаї сільськогосподарських культур.