Статті

Амінокат 30 — сучасний  інструмент протидії стресу

Амінокат 30 — сучасний інструмент протидії стресу

За останні 10 років індустрія мінеральних добрив досягла рівня виробництва таких продуктів, які не лише забезпечують рос­лини легкодоступною поживою, а й мають антистресову та біостимулюючу дію. Передумо­вою цього є не тільки розвиток технологій і досягнення науки, а й глобальні зміни клімату, які першочергово впливають на метаболізм культур та сприяють мутації патогенів. Це своєю чергою спонукає до посиленого пести­цидного захисту, який, окрім основної функції (захист рослин від хвороб і шкідників), є додат­ковим стресовим навантаженням на культури.

РЕКОМЕНДАЦІЇ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ЩОДО ЗАХИСТУ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ ПІСЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ВЕГЕТАЦІЇ

РЕКОМЕНДАЦІЇ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ЩОДО ЗАХИСТУ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ ПІСЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ВЕГЕТАЦІЇ

Незважаючи на календарну весну, погодні умови поточного сезону відзначаються морозною погодою та сніжними опадами по всій території України. Накопичення вологи у ґрунті суттєво вплине на поширення та розвиток хвороб. В таких умовах, особливу увагу слід звернути на моніторинг розвитку кореневих гнилей, борошнистої роси та септоріозу, які уражують рослини ще з осені і можуть розвиватися в прохолодний ранньовесняний період, а також взимку. При високому інфекційному фоні, що накопичився з осені, доцільно приділити увагу, перш за все, ранньому захисту посівів від хвороб.

Раціональне живлення озимої пшениці — ключ до успіху

Раціональне живлення озимої пшениці — ключ до успіху

Озима пшениця — головна зернова продовольча культура в Україні. У озимому клині її частка становить 77–80%. В інтенсивних технологіях вирощування пшениця виносить велику кількість елементів живлення, і саме ця культура особливо чутлива до нестачі трьох мікроелементів — міді, марганцю і цинку. Так, при врожайності всього 50 ц/га на побудову врожаю потрібно 335 г цинку, 180 г марганцю й 55 г міді. Рухливість елементів живлення залежить від кислотності ґрунту. Низький вміст рухомого цинку характерний для всіх типів ґрунтів України. Нестача марганцю особливо гостро відчувається на нейтральних і лужних ґрунтах, а міді — на кислих, де ці елементи перебувають у зв’язаному стані.

ПЛЕДЖ  - сучасний та надійний захисник.

ПЛЕДЖ - сучасний та надійний захисник.

Уже другий рік поспіль ґрунтовий та страховий гербіцид Пледж 50, ЗП від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» застосовують в Україні. Перший рік був пробним і препарат постачався у дуже обмеженій кількості, а вже у 2017 році гербіцид став доступним для великих господарств, і був застосований на площі до 100 тис. га.

Пледж 50, ЗП застосовували господарства з різних регіонів України у різних умовах: в різних ґрунтово-кліматичних зонах, з різними нормами, на різних культурах та після різних попередників. Весна 2017 року видалася нетиповою – холодною та затяжною, із сильними заморозками, шквальними зливами, що припали саме на період застосування гербіцидів на соняшнику й сої, - тож аналіз результатів застосування дав нам можливість виявити і краще зрозуміти сильні сторони препарату та його особливості.

ALFA Smart Agro випустила на ринок нові препарати

ALFA Smart Agro випустила на ринок нові препарати

Портфоліо ALFA Smart Agro офіційно поповнилось шістьма новими препаратами, які нещодавно отримали державну реєстрацію і вже у розпорядженні сільськгоспвиробників та фермерів. Зокрема, на ринок вийшли: фунгіциди – ДОК Про,ЗП й Тезис,КС, гербіциди – Клінч Макс, ВГ та Містард, ВГ, інсектициди Нокаут Екстра,  КС та Командор Гранд, ТКС.

Всі формуляції нових препаратів розроблені науковцями ALFA Smart Agro, мають свої переваги, а також є невід’ємною складовою для забезпечення високої врожайності.

Триатлон - перший в Україні трикомпонентний гербіцид проти дводольних

Триатлон - перший в Україні трикомпонентний гербіцид проти дводольних

Бур’янова навала з року в рік дошкуляє сільгоспвиробникам, вибудовуючи різноманітні бар’єри на шляху до високих врожаїв і прибуткового господарювання. Природньо, що кожен з аграріїв шукає ефективний рецепт для позбавлення від  цього лиха. Хтось обмежиться препаратами із сегмента «Економ», інший використає продукт із класу «Стандарт», а найдбайливіший господар зробить свій вибір на користь препарату серії «Професіонал». 

Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами від компанії "Екоорганік"

Передпосівна обробка насіння спеціальними добривами від компанії "Екоорганік"

Сучасні інтенсивні технології вирощування сільськогосподарських культур вже неможливо уявити без підживлення мікроелементами у ключові періоди їх росту і розвитку. Передпосівна обробка насіння, одночасно з протруюванням, є одним з найбільш ефективних способів використання мікроелементів

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)