Медіа

Інновації від міжнародної групи компаній «ДОЛИНА»

Інновації від міжнародної групи компаній «ДОЛИНА»

Виробник мікродобрив і стимуляторів росту рослин міжнародна група компаній «ДОЛИНА» продовжує радувати українських аграріїв ексклюзивними продуктами, які дозволяють суттєво підвищити врожайність сільгоспкультур.

Нове покоління ВИМПЕЛ® «Долина» пропонує до уваги сільгоспвиробників нове покоління стимуляторів росту рослин серії ВИМПЕЛ® – ВИМПЕЛ 2®, який з 2017 року повністю замінить попередника на ринку України. До складу препарату вхо дять: загальний вміст багатоатомних спиртів – не менше 300 г/л; вміст гумінових кислот модифікованих – 30 г/л; масова частка карбонових кислот природного походження – не менше 3 г/л.

Головною відмінною рисою стимулятора ВИМПЕЛ 2® є його якісний склад. Розширений і оптимально збалансований вміст багатоатомних спиртів надає препарату нові властивості. Препарат має рідкий стан при низьких позитивних температурах і може застосовуватися від +5°С. Модифіковані гумінові кислоти є власною розробкою (ноу-хау) групи компаній «Долина». На відміну від стандартних гумінових кислот, котрі в кислому середовищі випадають в осад та стають неактивними, модифіковані гумінові кислоти ефективно працю- ють як в кислому, так і в лужному середовищі, що суттєво підвищує їх сумісність з іншими препаратами.

Також додана третя група компонентів – карбонові кислоти. Вони є невід’ємною частиною Кребса та ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом молекул для синтезу життєво важливих сполук, таких як вуглеводи та амінокислоти. Тому ВИМПЕЛ 2® виступає ефективним адаптогеном. Наділяє рослину здатністю протистояти негативному впливу абіотичних чинників. Завдяки своєму складу ВИМПЕЛ 2® не тільки володіє всіма попередніми властивостями серії (стимулятор росту, прилипач, адаптоген, кріопротектор, термопротектор, антистресант, інгібітор хвороб, активатор ґрунту), а й підсилює їх прояв. Відповідно, підвищується ефективність проведеної обробки. Окрім того, за рахунок розширеного складу препарат набуває нової властивості – фотосинтезатора. Стимулятор оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним. ВИМПЕЛ 2®, завдяки своїм новим властивостям, сумісний із майже усіма пестицидами, біопрепаратами, макро- та мікродобривами.

Препарат повністю розчиняється у воді і не втрачає свою активність у будь-яких бакових сумішах. Рекомендована норма внесення: обробка насіння – 500 г/т; обробка по вегетації – 500 г/га на всіх сільськогосподарських культурах. Унаслідок підвищення технологічності виробництва та оптимізації складу, стимулятор росту рослин нового покоління ВИМПЕЛ 2® підвищує ефективність обробки насіння та листкових підживлень. Це підтверджують багаторічні випробування у провідних науководослідних установах країни.