Каталог продукції

Системний фунгіцид пролонгованої дії для боротьби з захворюваннями сільськогосподарських культур.
Препарат поглинається надземною частиною рослини та надзвичайно швидко переміщується по всій рослині акропетально. Діюча речовина порушує процеси синтезу ергостеролів в мембранах клітин фітопатогену. Внаслідок цього мембрани клітин втрачають свої фізіологічні та механічні властивості і згодом патоген гине.
 
Рекомендації щодо застосування препарату
Препарат має також лікувальні властивості та забезпечує довготривалий захист культурних рослин від хвороб. Завдяки своїм фумігантним властивостям препарат є надзвичайно ефективний в боротьбі з борошнистою росою. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню захворювань або при появі перших ознак захворювання.
Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні за появ перших візуальних ознак захворювання.
При боротьбі із іржею зернових колосових внесення фунгіциду слід проводити на перших етапах розвитку захворювання, але до моменту ураження 1% листкової поверхні.
  
 Регламент застосування препарату

Культура Шкідливий об’єкт, призначення  Час обробкиНорма витрати препарату, л/га Кратність обробок 
 Пшениця озима та яра Борошниста роса, септоріоз, стеблова бура іржа, фузаріоз, кореневі гниліВ період вегетації 0,5
Ячмінь ярий, озимий  Борошниста роса, септоріоз, ринхоспоріоз, смугаста та сітчаста плямистості, кореневі гнилі В період вегетації  0,5 2
Буряки цукрові Борошниста роса, церкоспороз, фомоз  В період вегетації 0,25  2
Яблуня  Парша, борошниста роса В період вегетації 0,1-0,15  2
Виноградники  ОідіумВ період вегетаці 0,1-0,125  2

Вихід людей  для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні, для виконання ручних робіт – через 7 днів після внесення препарату.
 
Забороняється використовувати для годівлі сільськогосподарських тварин вегетативну масу ячменю протягом 10 тижнів та вегетативну масу пшениці протягом 7 тижнів після внесення препарату.
 
Погодні умови
Температури +12…+22С є оптимальними на момент внесення препарату. Знижені (менше +12С) або підвищені (більше +25С) температури повітря на момент внесення фунгіциду можуть уповільнити проникнення препарату в рослину та його дію на фітопатоген.
Забороняється вносити препарат, якщо швидкість вітру перевищує 4м/с.
Дощ впродовж 1 години після внесення препарату може знизити ефективність його дії