Каталог продукції

Авіатор® Xpro - новий неперевершенний фунгіцид проти плямистостей листя на ячмені. Авіатор® Xpro спеціально розроблений для використання на ячмені для боротьби з властивими йому хворобами, серед яких головна — це збудники плямистостей листя. Препарат має найбільш довготривалу захисну дію, яка перевищує декілька тижнів. Авіатор® Xpro в своєму складі має нову діючу речовину біксафен з нового класу піразолкарбоксамідів, який відкриває нову еру діючих речовин для боротьби із захворюваннями на зернових культур. За рахунок двох діючих речовин з різних хімічних груп та з різним механізмом дії, препарат здатний контролювати широкий спектр збудників.

Виробник: Bayer
Діюча речовина: біскафен, 75 г/л+протіоконазол, 150 г/л
Препаративна форма: концентрат, що емульгується

Рекомендації:

Авіатор® Xpro в рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 100-400 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6-7 км/год.

Регламент застосування:

КультураОб’єктНорма витрати, л/гаМакс. кількість обробокСтрок очікування, днів
Ячмінь озимий та ярийБорошниста роса, іржасті хвороби, плямистості (сітчаста, темно-бура, смугаста), коренева гниль0,6–0,8235
Пшениця озима та яраЛистові плямистості, іржасті хвороби, піренофороз, септоріоз, фузаріоз, ринхоспоріоз, хвороби колосу і зерна0,8–1,5365*

Переваги:

  • Новий механізм дії на патоген
  • Довготривала дія
  • Підсилює фотосинтетичну активність рослин
  • Неперевершенний проти плямистотей листя

Сумісність:

Авіатор® Xpro можна змішувати з багатьма регуляторами росту, рідкими добривами, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами.

Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність!

Рекомендована норма робочого розчину: 250-300