Каталог продукції

У всьому світі суміші триазолів поступово стають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників більшості хвороб. Імпакт® Т вдало поєднав дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Крім цього, кожна із діючих речовин посилює іншу у боротьбі з важковикорінюваними хворобами.

Виробник: Cheminova
Діюча речовина: флутріафол, 75 г/л+тебуконазол, 225 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії

Характеристики:

Відсутність фіксованих сівозмін поряд з нестабільністю природно-кліматичних умов призводять до зростання патогенних факторів, що негативно впливають на розвиток культур. Такі умови вимагають від аграріїв більшої винахідливості у боротьбі зі шкодочинними мікроорганізмами. І саме для таких ситуацій, а також в якості приоритетного препарату для захисту нових культур, компанія Кемінова АС розробила новітній високоефективний двокомпонентний фунгіцид - Імпакт Т, к.с.


Імпакт Т, к.с. вдало поєднує дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Завдяки цьому препарат здатний забезпечити найбільш ефективний захист культури.

Рекомендації:

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т НА РІПАКУ ВОСЕНИ

 • Використання Імпакту Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.
 • При використанні на ріпаку восени Імпакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.
 • -Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується живлення рослини та зростає її морозостійкість.
 • - При використанні Імпакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.
 • - Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпаку

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ НА РІПАКУ НАВЕСНІ

Препарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливою рисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ ВОСЕНИ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ
Актуальним викликом для агрономів є швидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Імпакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:

 • Знищення та попередження найбільш важко викорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);
 • Внесений в міжряддя на початку кущіння,Імпакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системою проростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її від найбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ


 • Подвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.
 • Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.

 • Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.
 • Стримування процесу старіння - так званий "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в свою чергу, призводить до збільшення врожаю у порівнянні з рослинами, що необроблялись.
 • Відмінна лікувальна та довготривала профілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під час формування врожаю.
У всьому світі суміші триазолів поступово стають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.

Регламент застосування:

КультураНорма витрати, л/гаШкодочинний об'єктСпосіб обробки
Озима пшениця0,6-1,0Борошниста роса, іржа. септоріоз, піренофороз, фузаріоз, альтернаріоз колосаОбприскування у період вегетації
Ріпак0,6-1,0Фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз, циліндроспоріозОбприскування у період вегетації
Соя1Аскохітоз, фузаріозОбприскування у період вегетації
Сорго1ГельмітоспоріозОбприскування у період вегетації

Переваги:

 • найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;
 • може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;
 • можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).
Рекомендована норма робочого розчину: 250-300