Каталог продукції

Унікальні фунгіцидні властивості препарату Імпакт® 25 протягом тривалого часу гідно утримують провідні позиції еталону систем захисту багатьох польових культур у співвідношенні «ціна–якість».


Виробник: Cheminova
Діюча речовина: флутріафол, 250 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії

Характеристики:

Властивості препарату обумовлені діючою речовиною — флутриафолом. Флутриафол є наймобільнішим з групи триазолів. Імпакт 25 SC, к.с., з надзвичайною швидкістю рухається рослиною, забезпечуючи винищувальний ефект щодо грибкових захворювань рослини. Перебуваючи у рослині тривалий час (6–8 тижнів),Імпакт 25 SC, к.с., проникає і в ті частини рослини, які з'явились після обробки, та ким чином забезпечуючи захист і нових пагонів від хвороб.

Імпакт 25 SC, к.с., справляє фумігантну дію. Розчин, випаровуючись, формує фумігаційну хмару, яка накриває всю рослину. Яскравий приклад — борошниста роса. Імпакт 25 SC, к.с., захищає рослини від кореневої гнилі, ламкості стебел, очкової плямистості. 

Рекомендації:

Зернові — за інтенсивної технології максимально ефективним є дворазова обробка сходів:

- Обробка Імпактом 25 SC, к.с. — на початку виходу в трубку
- Обробка Імпактом Т, к.с. — після появи прапорцевого листка

Визначальну роль грає захист двох верхніх листків, від яких залежить наливання зерна, тому дуже важливо попередити розвиток захворювань захисно-профілактичною обробкою Імпактом.

Цукрові буряки — за появи перших ознак захворювань (початок змикання рядків), у міру потреби — за наступної появи ознак хвороб (з інтервалом обробок 3–4 тижні).
Яблуня — у фазу зеленого конуса; рожевого пуп’янка; відразу після цвітіння; за діаметра плодів понад 1,5 см (грецький горіх).
Виноградна лоза — за утворення 4—5 листків; відразу після цвітіння; по молодих ягодах; при наступній появі ознак хворобТЕРМІН ЗАСТОСУВАННЯ
Імпакт рекомендовано застосовувати за появи перших ознак захворювань. Хоча препарат і справляє лікувальну дію, проте дуже важливо провести обприскування, перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат урожаю.

Важливим моментом у використанні системних фунгіцидів є співвідношення кількості використаного препарату до кількості, що приникає в рослину. Від цього залежить тривалість та інтенсивність дії. За рахунок мобільності Імпакт 25 SC вдвічі більше поглинається рослинами. Завдяки високій інтенсивності поглинання рослинами, Імпакт 25 SC, к.с. уже через 6 годин починає викорінювати хвороби, що дуже важливо в умовах стрімкого розвитку епіфітотій. Основна частина препарату проникає в рослину протягом 12 діб. Подібної комбінації таких властивостей в одному продукті не існує.

Проникнувши в рослину, Імпакт не акумулюється в точці проникнення, а поширюється всією рослиною, частина препарату крізь наповнені водою клітини поширюється всією рослиною. Проте значна частина препарату переміщується вгору ксилемою. Аби пройти цей шлях, треба подолати ще одну перешкоду — ендодерміс. Знов-таки, фізико-хімічні властивості Імпакту дають змогу доволі легко пройти цей шлях.

Регламент застосування:

КультураНорма витрати, л/гаШкодочинний об'єктСпосіб обробки
Пшениця яра та озима0,5Борошниста роса, септоріоз, бура іржа, альтернаріозОбприскування у період вегетації
Ячмінь ярий та озимий0,5Борошниста роса, гельмінтоспоріоз, ринхоспоріоз, септоріозОбприскування у період вегетації
Жито0,5Борошниста роса, іржаОбприскування у період вегетації
Буряки цукрові0,25Фомоз, церкоспороз, борошниста росаОбприскування у період вегетації
Виноград0,1ОїдіумОбприскування у період вегетації
Яблуня0,10-0,15Борошниста росаОбприскування у період вегетації

Переваги:

  • довготривалості захисту рослин
  • захисної дії (системна, контактна та фумігаційна)
  • профілактичних та лікувальних характеристик
  • не змивається дощем вже за годину після обробки
  • діє при низьких температурах (> +5°С) на початкових етапах вегетації.

Сумісність:

За одноразового застосування фунгіциду на зернових колосових Імпакт 25 SC, к.с., можна поєднувати з внесенням гербіцидів або за пізнішого внесення — у поєднанні з інсектицидами та добривами.

Рекомендована норма робочого розчину: 250-300