Каталог продукції

Антимиша - потужний  та безпечний препарат для боротьби з гризунами, знищує всі види гризунів, навіть популяції, які стійкі до інших родентицидів.
Форма препарату та діюча речовина:
Темно-сині таблетки з вмістом бродіфакум, 0,05 г / кг.
Хімічний клас:  Кумарини.
Упаковка: пакети по 1 і 5 кг.
Механізм дії:
Бродіфакум належить до групи антикоагулянтів який блокує утворення вітаміну К 1, в результаті чого рівень згортання крові гризунів різко падає. Будь-яке зовнішнє або внутрішнє травмування тварини, призводить до кровотечі, в результаті чого гризуни гинуть. Летальну дозу гризуни отримують вже після одноразового поїдання принади.

Властивості та переваги:

  • Готова до застосування і приваблива для гризунів приманка;
  • Висока ефективність у знищенні будь-яких видів гризунів, польових і мишей будинкових, полівок, сірих і чорних пацюків, як на сільськогосподарських угіддях, так і будівлях різного призначення;
  • Харчова привабливість Антимиші для гризунів, гарантує швидкий ефект дератизації;
  • Таблетки Антимиші не привабливі для інших теплокровних тварин;
  • Знищує всі види гризунів, в тому числі популяції, стійкі до інших родентицидів-антикоагулянтів;
  • Загибель гризунів настає через кілька днів після одноразового поїдання принади, а тому Антимиша не викликає настороженості у гризунів.

Реєстрація препарату:

КультураОб’єкт призначенняНорма витрат препаратуСпосіб та особливості обробки
Польові культури та багаторічні насадженнязвичайна  та суспільна польовки1-4 таб./норуУ місцях заселення гризунів ручне розкладання (спеціальними ложками), по 1-4 таб. в кожну окрему нору, або в одну з 2-3-х суміжних нір. Час очікування не менше 16 діб від розкладання до випасу худоби і не менше 14 діб до сінажу.
Озимі зернові та багаторічні травимишовидні гризуни1,5-2 кг/га при низькій населенності (до 10 колоній/га, або до 100 нір/га)
 3-4 кг/га при високому населенню (15-30 колоній/га, або 200-400 нір/га)
 сірі та чорні пацюки15-20 таб. на ящик с принадою

Практика використання:

ПризначенняОб’єкт приміненняНорма витрат  препаратуСпосіб та особливості обробки
Склади, сховища, господарські будівлі, зерноперероблювальні підприємствамиша домова, сірі та чорні пацюки5-6 таб. на ящик з принадоюЯщики з принадою розставляють в затишних місцях на різних рівнях, не меньше 4 шт. на площі до 50 м2. У великих приіщеннях відстань між двома ящиками не більше 10-15 метрів. Порції поповнюють на протязі 2-х тижнів по мірі поїдання.

Классификаци ВООЗ, токсикологічна характеристика:
ІІІ клас (помірно токсичне)

Термін придатності та умови зберігання препарату:
Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від 0 ºС до +35 ºС, в місцях не доступних для дітей, окремо від продуктів харчування.