Каталог продукції

Бромакем - це готова приманка для контролю популяції щурів і мишей. Дія препарату розвивається повільно і проявляється через 48–72 години після першого прийому. Весь цей час щуряче співтовариство, не підозрюючи про небезпеку, продовжує поїдати приманку. Препарат перешкоджає згортанню крові, підвищує проникність капілярів, викликаючи великі крововиливи, кровотечі. Загибель гризунів настає на 3–8 добу з моменту попадання отрути за призначенням. Завдяки віддаленості результату від причини загибелі, умовно-оборонний рефлекс на засіб у щурів і мишей не спостерігається.


Приманку розміщують в заздалегідь виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, під укриттями (шафами і так далі). Можна пристосувати для цього коробки, саморобні лотки або спеціальні контейнери, оскільки цим перешкоджають розтаскуванню приманок гризунами, а також ускладнюють доступ до нього «нецільових» видів тварин. Контейнери оглядають перші 2 дні, а потім з інтервалом в тиждень. З’їдені порції замінюють новими; ті що пролежали довше за тиждень — перекидають у відвідувані гризунами місця. Зіпсовану або забруднену приманку міняють на свіжу. Майте на увазі: якщо тримати її поряд з пахучими хімічними речовинами (фарбами, лаками і так далі), вона вбере запахи і перестане бути привабливою для хвостатих нахлібників. Кількість препарату, що необхідно застосувати, залежить від кількості гризунів.

Палета парафінізована:

Для щурів — 50–100 гр. на купі,  кожні 10 метрів.
Для мишей — 20–30 гр. на купі, кожні 5 метрів.

Парафінізований блок:

Для щурів — 4–6 кубиків блоку на купі, кожні 10 метрів.
Для мишей — 2–4 кубиків блоку на купі, кожні 5 метрів.

Екологічність

IV клас токсичності для теплокровних (малонебезпечний препарат). Відсутня місцева подразнююча дія, при зіткненні з шкірою алергічних реакцій і всмоктування отруйної речовини в кров не відбувається. Препарат небезпечний для птахів і водних мешканців, але не фітотоксичний. При спалюванні не виділяє в повітря шкідливі речовини, домашні тварини навряд чи з’їдять смертельну для себе дозу. В той же час для свійської птиці і риби засіб представляє певну небезпеку. Препарат не можна використовувати в санітарній зоні рибогосподарських водоймищ.


Заходи безпеки
  • розкладати і зберігати засіб потрібно в місцях, недоступних для дітей, домашніх тварин, птахів; окремо від медикаментів і харчових продуктів;
  • трупи гризунів, залишки приманки і місткості з-під неї слід поховати на глибину 0,5 м;
  • якщо ви труїте часто і багато, краще використовувати рукавички і спеціальні совки;
  • після закінчення роботи необхідно вимити руки з милом.