Каталог продукції

Етрел належить до так званих етиленпродуцентів. Діюча речовина швидко проникає в рослину та розкладається в її тканинах з утворенням етилену. Етилен в свою чергу гальмує дію фітогормонів росту - гіббереллінів - і стимулює синтез твердих субстанцій (лігніну, пігментів, цукрів тощо). Змінюється динамика накопичення біомаси рослини в бік плодів.

Властивості:
Етрел - препарат для прискорення дозрівання томатів з метою полегшення механізованого збирання і підвищення однорідності врожаю.
Препарат розроблений на основі похідних фосфороної кислоти.Етрелreg;викликає в рослинах накопичення етилену, що призводить до припинення росту, прискореного забарвлення і накопичення сухих речовин.

ЗАСТОСУВАННЯ
Томати- 2,5-3,5 лга Обприскування за наявності 5-15% зрілих і дозріваючих плодів (зелених, бурих і рожевих) і 50-65% зелених сформованих плодів. Макс. кратність обробок:1 Термін очікування:10 днів

ОСОБЛИВІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Дія етиленпродуцентів суттєво залежить від температури повітря. Температурний діапазон повинний бути від +12 до +30 С.
Рекомендується використовувати максимальну дозу за температури нижче +16deg;. Стійкість до змивання набувається через 4-5 годин після обробки.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ
Етрел в рекомендованих нормах витрати іноді може викликати місцеве пожовтіння листя. Проте на врожайність це не впливає.

ТОКСИЧНІСТЬ ДЛЯ БДЖІЛ. ЗАХИСТ ВОДОЙМ
В рекомендованих нормах витрати препарат безпечний для бджіл. Не допускати попадання до водойм препарату і його залишків, а також порожньої тари і упаковки.


ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендується обприскування з нормою витрати робочої рідини 300-600 лга для якнайкращого покриття рослин.


ПЕРЕВАГИ
Сприяє підвищенню врожаю та вирівнює його якість. Забезпечує сприятливі умови для механічного збирання врожаю