Каталог продукції

Стабілан 750 SL, в.р.к. - регулятор росту рослин, який застосовують для зміцнення стебла зернових культур та як регулятор росту ріпаку.


Виробник: Nufarm
Діюча речовина: хлормекват-хлорид, 750 г/л
Препаративна форма: водорозчинний концентрат

Характеристики:

Механізм дії базується на здатності хлорид хлормеквату спричиняти антагоністичну дію на обмін гіббериліну, що призводить до зменшення довжини стебла, збільшення його діаметру і потовщення стінок. Відмінний помічник у інтенсивних технологіях вирощування зернових культур, у яких застосовуються високі норми азотних добрив та в умовах надмірного зволоження. Високоефективний продукт у системах вирощування ріпаку та отриманні стабільно високих врожаїв!

Поглинання і переміщення у рослині

Препарат проникає в рослину в основному через листя

Рекомендації:

Обприскування посівів зернових культур рекомендується проводити від початку кущіння до початку виходу в трубку (фази ВВСН 21-31, переважно фаза ВВСН 25). В залежності від сорту культури, яка обробляється, норму витрати препарату диференціюють наступним чином: для сортів з тенденцією до вилягання від низької до середньої – 1,0 – 1,5 л/га, для сортів з тенденцією до вилягання від середньої до високої – 1,5 – 2,0 л/га.

При обробці посівів озимого ріпаку у фазі 2-3 листки рекомендується застосовувати 1,0 л/га препарату, при застосуванні у фазі 3-4 листки – 1,5 – 2,0 л/га.

У разі високого фону мінерального живлення кращі результати досягаються за умови розділення норми 1,5 л/га по 0,75 л/га: перша обробка – у фазі кущення, друга – не пізніше ніж за тиждень до початку виходу в трубку.

Ефективність регулятора росту не знижується, якщо через 1 год. після внесення очікується дощ.

Не слід застосовувати препарат в умовах засухи. Стабілан® ВРК використовують у системах захисту разом з фунгіцидом Містік Супер® КЕ, інсектицидами Кайзо® ВП та Сумі-Альфа® КЕ. Строки очікування до збору врожаю - не регламентуються.


Регламент застосування:

Культура, об'єкт,що обробляєтьсяОб'єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витратипрепарату, кг/гаСпосіб, час обробок,обмеженняМаксимальнакількість обробок
Пшениця озимаячміньДля запобігання виляганню рослин0,75-2,0Обприскування у фазікущіння та виходу в трубку2
Ріпак озимийДля інгібування росту рослин та запобігання їх вилягання, покращення морозостійкості1,0Обприскування рослин у фазу 2-3 листків2
1,5-2,0Обприскування рослин у фазу 5-6 листків2

Переваги:

  • Інгібує ріст стебла зернових вгору та спричиняє його потовщення та зміцнення
  • Підсилює кращий розвиток кореневої системи
  • Забезпечує високий рівень стійкості рослин до вилягання
  • Знижує ризик проникнення збудників гнилей у прикореневу шийку рослин
  • Покращує кущіння та продуктивність зернових культур
  • Сприяє рівномірному цвітінню рослин та дозріванню зерна
  • Надійний партнер для застосовування у бакових сумішах
Рекомендована норма робочого розчину: 200-300 л