Каталог продукції

Регулятор росту і розвитку рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси в рослинах препарат сприяє формуванню компактних рослин з міцним стеблом , позитивно впливає на розвиток кореневої системи. Незамінний компонент при вирощуванні сільськогосподарських культур за інтенсивними технологіями

Діюча речовина: хлормекват -хлорид , 750г / л
Виробник : Петерс енд Бург Лтд , Угорщина
Формуляція: водорозчинний концентрат
Тарна одиниця: 20 л
Механізм дії
Діюча речовина поглинається надземною частиною рослин і має системну дію. Блокує синтез гормонів росту в рослинах , в результаті чого сповільнюється подовження клітин.
Злакові культури . За рахунок скорочення міжвузлів і формування міцних стебел препарат перешкоджає вилягання рослин , що особливо актуально в умовах надмірного зволоження та інтенсивної технології вирощування.
Дводольні культури . За рахунок уповільнення процесу зростання формуються рослини компактного типу з розвиненою кореневою системою. Це особливо актуально для рослин озимого ріпаку в осінній період.

Характеристика та переваги :
• стримує ріст стебла у злакових культур , надає йому жорсткість , перешкоджає вилягання культурних рослин;
• запобігає переростання ріпаку озимого і позитивно впливає на розвиток кореневої системи;
• знижує ризики ураження культурних рослин прикореневими гнилями , за рахунок зміцнення тканин стебла;
• істотно зменшує втрати врожаю.
Рекомендації щодо застосування препарату . 
Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів . Дуже важливим є фаза розвитку культурних рослин.

Фаза розвитку культурних рослин
Зернові колосові . Препарат вносять в період кущення рослин , але не пізніше моменту появи першого вузла.
При внесенні препарату на більш ранніх етапах (у фазі кущіння культурних рослин) менш ефективно впливає на стримування росту стебла .
При внесенні препарату на більш пізніх етапах (після появи першого вузла) менш ефективно впливає на зміцнення нижніх міжвузлів культурних рослин.
Ріпак озимий. Препарат вносять в період 4-6 справжніх листків у культурних рослин
Погодні умови
Препарат вносять за сприятливих погодних умов для росту і розвитку рослин. Температури повітря +12 ... +200 С є оптимальними в період застосування препарату. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин ( знижені температури повітря , посуха , заморозки та ін) в період застосування препарату знижують його ефективність дії .
Не рекомендується вносити препарат , якщо дощ очікується протягом 6 годин після внесення. Найбільш оптимальною буде ситуація за відсутності опадів протягом 24 годин після внесення препарату.

Норма витрати робочого розчину
Норма витрати робочого розчину має бути 200-300 л / га . У випадках густого стояння рослин норма витрати робочого розчину має бути не менше 300 л / га .

Сумісність з іншими пестицидами
Препарат сумісний з більшістю інсектицидів і фунгіцидів.
При застосуванні в бакових сумішах з гербіцидами групи синтетичні ауксини (на основі 2,4 -Д , МЦПА , дикамба , клопіралід , флуроксіпір , піклорам і деякі ін ) норму витрати гербіциду зменшують на 10 %.
Не використовувати в бакових сумішах з добривами , особливо азотними , оскільки це може викликати токсикацию культурних рослин.