Каталог продукції

Грум БТ - це регулятор росту рослин, незамінний елемент при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: хлормекват-хлорид, 750 г/л.

Препаративна форма: концентрат водорозчинний.

Хімічна група: похідні біпіридилію.

Сумісність з іншими препаратами.

Препарат сумісний з більшістю інсектицидів і фунгіцидів. При застосуванні Грум БТ в бакових сумішах з гербіцидами (дикамба, 2,4-Д, клопіралід, флуроксіпир, піклорам та ін.), норму витрати гербіциду зменшують на 10%. В бакових сумішах не використовують з азотними добривами, оскільки це може викликати загибель культурних рослин.

Приготування робочого розчину.

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відругулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату при ввімкненому режимі розмішування обприскувача залити в наповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів та наконечників чистою водою.

Спектр дії.

Грум БТ має системну дію, проникає через асимілюючі частини рослин та рівномірно розповсюджується по рослині. Препарат впливає на ділення клітин та сповільнює процеси росту. У злакових культур – утворюються більш міцні стебла, що актуально при застосуванні інтенсивних технологій. У дводольних культур – за рахунок затримки процесу росту – утворюються рослини компактного типу з більш розвинутою кореневою системою, що актуально для озимого ріпаку в осінній період.

Спосіб застосування та норми витрат:

 

Культура
Спектр дії
Норма витрати препарату, л/га
Спосіб, час обробки
Пшениця, ячмінь
Попередження від полягання
0,75 – 2,0
Обприскування весною до фази повного кущіння рослини
Ріпак озимий
Для покращення перезимівлі
1,5 – 2,0
Період вегетації: 4-6 справжніх листків рослини

 

 

 

Максимальна кількість обробок – 2.

Період очікування від останньї обробки до збору врожаю – не регламентується.

Норма витрати робочого розчину.

Оптимальна норма витрати робочого розчину 200-300 л/га. Під час внесення робоча швидкість агрегату повинна становити 7-10 км/год. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру бульше ніж 3-4 м/с. Регулятор росту вносять за сприятливих погодних умов. Оптимальною є температура повітря від +12˚C до +20˚C. Не рекомендується вносити препарат, якщо рослини знаходяться в стресовому стані. Не рекомендується вносити препарат, якщо очікуються опади на протязі 6 годин після застосування.

Токсичність: класифікація ВООЗ – 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних робіт – не встановлено.

Переваги препарату:

  • стримує ріст стебел злакових культур, уникає ламкості стебла та надає йому міцність;
  • стримує ріст озимого ріпаку та покращує розвиток його кореневої системи;
  • підвищує стійкість рослин, запобігає проникненню збудників захворювань;
  • сприяє рівномірності цвітіння, дозріванню зерна та підвищенню його якості.

Упаковка 10 л.

Токсикоологічна характеристика: 3-й клас небезпечності.