Каталог продукції

Регулятор росту комах ювенильного типу проти каліфорнійської щитівки на яблуні. Препарат порушує гормональний баланс оброблених комах, що призводить до їх аномального розвитку, а надалі і загибелі. Потрапляючи в організм дорослої комахи , він не знищує імаго, а спричиняє стерилізацію і попереджує появу шкодочинної стадії розвитку шкідника.

При надходжені в організм личинки, порушується процес метаморфозу, що призводить до загибелі передімагінальних стадій розвитку. Прояв летального ефекту відбувається не тільки в період розвитку оброблених комах, але й протягом наступних стадій розвитку шкідника.


Виробник: Nufarm
Діюча речовина: пірипроксифен, 100 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії


Поглинання і переміщення у рослині

Не системний препарат, майже не проникає в рослину.

Рекомендації:

Для запобігання пошкодження ранніх сортів яблуні каліфорнійською щитівкою препарат рекомендується застосовувати рано навесні, захист пізніх сортів проводять влітку. Весняну обробку необхідно проводити при переході личинок першого віку в другий, що співпадає з фазою «зеленого конуса» у яблуні. Цю обробку з поступовою втратою ефективності можна проводити до фази «рожевого бутону», яка, як правило, співпадає з початком імагінальної линьки шкідника.

Літню обробку проводять на початку відродження личинок-мандрівниць першого покоління шкідника. Препарат дозволяється використовувати лише один раз за сезон!

Регламент застосування:

Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т)Культура, об’єкт, що обробляєтьсяОб’єкт, проти якого обробляєтьсяСпосіб, час обробок, обмеженняТермін останньої обробкиМакс. кратність обробок
0,6-0,8ЯблуняКаліфорнійська щитівкаОбробка за 3-4 дні до початку відродження личинок 1 -2 покоління301

Переваги:

  • Швидка та довготривала дія на шкідника
  • Висока біологічна ефективність
  • Висока селективність дії, не токсичний для корисної ентомофауни
  • Довготривалий захист від шкідника
  • Відсутність резистентності
  • Надійний партнер в бакових сумішах
Рекомендована норма робочого розчину: 200-300