Каталог продукції

Пірінекс® Супер - комбінований інсектицид широкого спектру дії, ефективний у боротьбі з багатьма видами гризучих та сисних шкідників на посівах зернових, цукрових буряків, ріпаку в садах та виноградниках. 


Діюча речовина: хлорпірифос, 400 г/л + біфентрин, 20 г/л
Посвідчення про державну реєстрацію: серія А № 04371, серія А 04372
Пакування:  5 л
Гарантійний термін зберігання: 2 роки у невідкритій та неушкодженій заводській упаковці за відповідних умов зберігання за температури від +5˚С до +30˚С.

Механізм дії:
Хлорпірифос - фосфорорганічна сполука,  що володіє контактно-системною дією і є інгібітором синтезу холінестерази у комах. 
Біфентрин - піретроїдний інсекто-акарицид, який контролює шкідливих комах за рахунок контактної та шлункової дії, яка  проявляється через параліч нервової системи комах.

Сумісність з іншими препаратами: 
Суміщається з багатьма пестицидами, за винятком високо лужних речовин. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується обов’язково проводити тест на фізико-хімічну сумісність препаратів, що змішуються.

Приготування та норма витрати, препарату робочого розчину: 
Для приготування робочого розчину в бак, заповнений на 1/3 водою, при працюючій мішалці додають заздалегідь відміряну кількість препарату, перемішують та доливають водою до потрібного об’єму. Розчин має бути використаний в день його приготування.
Рекомендована норма витрати робочої рідини для польових культур – 200-400 л/га, яблуні – 500-1000 л/га, залежно від віку та фази розвитку насаджень, винограді – 500-1000 л/га.
 

Культура

Норма витрати препарату,

л/га

Шкідливий

об’єкт

 

Спосіб,

час обробок

 

Максимальна кратність

обробок

Пшениця озима,   ячмінь ярий

0,4-1,0

П’явиці, попелиці, клоп-черепашка

Обприскування в період вегетації

1

Пшениця озима

1,0

Хлібна жужелиця

Обприскування в період вегетації

1

Буряки цукрові

0,8

Довгоносики , щитоноски

Обприскування сходів культури

1

Ріпак

0,4-0,75

Хрестоцвіті блішки, ріпаковий квітко їд, прихованохоботники

Обприскування в період вегетації

2

Яблуня

1,0 - 1,25

Зелена яблунева попелиця, листовійки

Обприскування в період вегетації

2

1,25 – 1,5

Сірий бруньковий довгоносик (брунькоїд ), казарка, букарка, яблуневий

квіткоїд, яблунева плодожерка, мінуючі молі

Виноград

0,75-1,25

гронова листовійка

Обприскування в період вегетації

2

павутинні кліщі

Обприскування в період вегетації

1

 


Рекомендації щодо застосування:
Для отримання найкращих результатів обробку препаратом слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Тому для оптимізації строків обприскування необхідно користуватися інформацією служби прогнозування.
Для одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити достатнє і рівномірне обприскування надземної частини культури, що обробляється.
Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити в період фізіологічної активності комах за температури від +10 до +25 0С.
Кратність обробок залежить від кількості поколінь шкідників за сезон, а також від інтенсивності їх розвитку. Рекомендується проводити 1-2 обробки за сезон. За необхідності багаторазових обробок, рекомендується чергувати препарати, які застосовуються, для уникнення виникнення резистентності у шкідників. Інтервал між обробками може складати 14 та більше днів.
Препарат діє одразу після обробки.
Строки виходу для проведення ручних робіт – через 10 діб, механізованих робі – через 4 доби після проведення обприскування.
Строки очікування до збору урожаю: яблук - 20 діб, винограду, зернових культур, ріпаку - 30 діб, буряків цукрових - 40 діб.