Каталог продукції

Аполло® — селективний контактний акарицид специфічної дії для боротьби з рослиноїдними кліщами, такими як червоний плодовий кліщ Panonychus ulmi, звичайний павутинним кліщ Tetranychus urticae та ін. в яблуневих садах, виноградниках, суниці та зі звичайним павутинним кліщем Tetranychus urticae у насадженнях хмелю. 

Класифікація ВООЗ, токсичність:
Клас небезпечності — 3 (помірно небезпечний). Препарат безпечний для бджіл, хижих кліщів (Typhlodromus pyri, Phytoseiulus persimilis, Amblyseilus potentillae), корисних комах (золотоочка (Chrysopa carnea), сонечко семикрапкове (Соссіnеllа 7-punctata), енкарзія (Encarsia formosa)), птахів, ґрунтових організмів. Токсичний для водних організмів. Нефітотоксичний.

Пакування: 1 л

Гарантійний термін зберігання: 2 роки в невідкритій та неушкодженій заводській упаковці за відповідних умов зберігання за температури від +5 °С до +30 °С .

Механізм дії препарату: препарат діє на яйця та ранні рухомі стадії кліщів, інгібуючи процеси метаморфозу.  Аполло® стримує відродження кліщів з яєць і в такий спосіб попереджує розвиток шкідників. Препарат не контролює дорослих кліщів.

Сумісність з іншими препаратами:
Аполло® добре суміщається майже з усіма інсектицидами, акарицидами та фунгіцидами, за виключенням сірки та бордоської рідини. Препарат може застосовуватися в суміші з мінеральною олією. Для контролю популяції дорослих кліщів препарат застосовують у суміші з інсектоакарицидом Цезар™ у повних нормах або іншими акарицидами ефективними проти дорослих кліщів. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується обов’язково проводити тест на фізико-хімічну сумісність препаратів, що змішуються.

Приготування та норми витрати препарату, робочого розчину:
Робочий розчин готують у день проведення обприскування. Для приготування робочого розчину в бак, заповнений на 1/2 водою, при працюючій мішалці додають заздалегідь відміряну кількість препарату та інші компоненти суміші, перемішують та доливають водою до потрібного об’єму. Готовий розчин насосами подають у заправочні ємності і доправляють до місць обробки. Під час приготування розчину і заправки обприскувачів не допускати проливу робочої рідини. Розчин має бути використаний одразу після його приготування. Готовий робочий розчин утримувати тільки при працюючій мішалці та не залишати на ніч.
Рекомендована норма витрати робочої рідини на виноградниках та яблуні — 500−1000 л/га, залежно від віку та фази розвитку насаджень,  суниці — 200−400 л/га, на хмелі — 500−2000 л/га.
По закінченні обприскування бак, магістральні трубопроводи та розпилювачі необхідно ретельно промити водою.
 

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Макси-мальна кратність

обробок

Строк останньої

обробки (в днях до збирання

урожаю)

Строк виходу людей на оброблені площі (доба)

мех./ручні

роботи

Яблуня

0,4−0,6

Обприскування в період вегетації

1

30

3/7

Виноград

0,24−0,36

1

40

3/7

Суниця

(маточники)

0,3−0,4

2

Не регламентується

3/7

Хміль

0,8-3,2

Обприскування в період вегетації:

- за висоти рослин 2,0-3,0 м за витрати робочого розчину 500 л/га та норми витрати препарату — 0,8 л/га;

- за висоти рослин 4,0−5,0 м за витрати робочого розчину 1000 л/га та нормі витрати препарату — 1,6 л/га;

- за висоти рослин 5,0−6,0 м за витрати робочого розчину 1500 л/га та норми витрати препарату – 2,4 л/га;

- за висоти рослин 6,0−7,0 м за витрати робочого розчину 2000 л/га та норми витрати препарату — 3,2 л/га

2

Не регламентується

3/7

 


Рекомендації щодо застосування препарату: 
Для забезпечення ефективної дії препарату необхідно забезпечити добре і рівномірне змочування поверхні листя, включаючи нижню сторону, а також всієї деревини оброблюваних рослин. Уникати зносу препарату на сусідні культури.
На виноградниках ранньовесняне обприскування Аполло® проводять у фазі набухання бруньок або, якщо не проводили ранньовесняну обробку, проводять весняну обробку Аполло® в нормі 0,36 л/га.
На зерняткових культурах Аполло® застосовують до відродження червоного кліща Panonychus ulmi із зимуючих яєць. Тому обприскування рекомендовано проводити не пізніше фази «зелений конус». Дерева обприскуються до стану «цілковито мокрі».
На суниці рекомендовано проводити профілактичне обприскування до цвітіння культури.
На хмелі проводять весняне обприскування Аполло®  до відродження кліщів із зимуючих яєць. Плантації обприскуються до стану «цілковито мокрі». 
Антирезистентні заходи: повторне використання акарициду може призвести до появи стійких до препарату поколінь павутинних кліщів. Для запобігання або уповільнення прояву резистентності рекомендується застосовувати в інтегрованих системах захисту, комбінуючи обприскування з іншими препаратами.

Вимоги щодо зберігання:
Препарат слід зберігати тільки в закритій заводській упаковці в темному приміщенні, що призначене для зберігання пестицидів та обладнане вентиляцією. 
Зберігати за температури від +5˚С до +30˚С. Зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, насіння та кормів для тварин. Запобігати контакту з вогнем та нагрівальними приладами. Уникати прямого сонячного проміння. Зберігати в недоступному для дітей місці.