Каталог продукції

Неселективний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних культур, на парових полях, в садах і виноградниках, землях несільськогосподарського користування. Десикант для зернових колосових, соняшнику, сої.


Виробник: Франдеса
Діюча речовина: Калійна сіль гліфосату, 676 г/л
Препаративна форма: Розчинний концентрат

Характеристики:

При попаданні на листя та стебла рослини препарат швидко поглинається ними і далі переміщується по рослині та її кореневій системі. Діюча речовина препарату - гліфосату калійна сіль (хімічний клас похідні гліцину) є інгібітором біосинтезу ароматичних амінокислот. При потраплянні гліфосату в клітини в рослинах порушуються процеси обміну речовин, блокуються процеси дихання та фотосинтезу, що призупиняє ріст, викликає хлороз листків, а згодом і відмирання надземних та підземних органів.

Швидкість впливу, період захисної дії

На 5-7 день після обробки проявляються ознаки дії препарату - в'янення, хлороз листків, побуріння точок росту. Гинуть бур'яни через 10-20 днів залежно від їх видового складу і фази розвитку, а також погодних умов після обробки. Терміни виходу людей на оброблені площі при проведенні ручних робіт - 7 днів, механізо-ваних-З дні.

Рекомендації:

Агрощит Супер застосовується для боротьби з однорічними та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних сільськогосподарських культур восени після збору попередника та весною до посіву культури, на парових полях, в садах і виноградниках, землях несільськогосподарського користування та для десикації зернових колосових, соняшнику, сої. Рекомендується використовувати на дуже забур'янених полях в осінній період при підготовці площ під наступну культуру після збору попередника. Препарат ефективно діє на багаторічні бур'яни, в яких в цей період проходить відтік поживних речовин з вегетуючої частини рослини в кореневу систему. Робочий розчин повинен бути використаний безпосередньо після приготування. Витрата робочого розчину - 100-200Л /га. Обприскування препаратом рекомендується проводити при відносній вологості повітря вище 60% в суху, безвітряну погоду, бажано вранці або ввечері. Забур'янені площі обробляють у період активного росту бур'янів. Слід уникати внесення препарату в період, коли рослини перебувають у стресовому стані під впливом високих температур, повітряної чи грунтової засух, заморозків.

Переваги:

  • Високоефективний проти багаторічних дводольних та злакових бур'янів, включаючи злісні
  • Препаративна форма містить високотехнологічні ПАР, що гарантує швидку і стабільну гербіцидну дію за різних погодно-кліматичних умов
  • Підвищення концентрації діючої речовини в препараті забезпечує зниження витрат на транспортування та зберігання
  • Системне застосування препарату в сівозміні забезпечить знищення багаторічних бур'янів і зменшення кількості механічних обробок грунту
  • Використання препарату для десикації прискорить і полегшить збір урожаю, а також зменшить його втрати

Сумісність:

Агрощит Супер сумісний з гербіцидами з групи феноксиоцтових кислот і сульфонілсечовин. При приготуванні сумішей першими в бак обприскувача заливаються препарати, до складу яких входять сульфонілсечовини, а потім Агрощит Супер. На сумісність препарату з іншими пестицидами можуть впливати зміни в їх складі і якість води. В кожному конкретному випадку перед застосуванням необхідно проводити тести на фізико-хімічну сумісність препаратів.


Рекомендована норма робочого розчину: 250-300