Каталог продукції

Імпекс Дуо - це унікальна можливість знищення широкого спектра бур'янів в посівах соняшнику за допомогою післясходового внесення гербіциду з гнучкими термінами застосування.


Виробник: Агрохімічні Технології
Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л+імазапір, 15 г/л
Препаративна форма: водний розчин

Характеристики:

Діючі речовини Імпекс дуо імазапір і імазамокс швидко поглинаються через листя і коріння, потрапляють через ксиліт і флоему, вони діють, як інгібітор ензиму ацетогідроксіацід синтазу (AHAS) або ацетолактатсинтази (ALS). Цей ензим є тільки у рослин і бактерій, його немає у тварин. AHAS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валін, лейцин і ізолейцин. Ці амінокислоти - ключові для білків, необхідних для росту рослинних клітин. Інгібування AHAS імідазолінів сприяє зниженню синтезу цих амінокислот, призводить до загибелі чутливих бур'янів.

Рекомендації:

За стадіями розвитку соняшнику. Оптимально застосовувати у фазі 4-го справжнього листка - відповідно до реєстрації. Застосовувати тільки на гібридах соняшнику системи виробництва Clearfield® з гарантією від постачальника на стійкість до гербіциду Євро-лайтинг.

За стадіями розвитку бур'янів. Імпекс дуо слід застосовувати в період активного росту бур'янів. Дводольні бур'яни не повинні переростати фазу 6-ти листків (лобода біла - 4-х листків), а злакові - 4-х листків. При високій засміченості видами амброзії рекомендована фаза - до 4-х справжніх листків бур'яну.

Крім зійшли до моменту обробки бур'янів, Імпекс дуо при попаданні в грунт стримує і проростають бур'яни. При вищевказаних фазах розвитку бур'янів соняшник, як правило, знаходиться в стадіях 2-6-ти справжніх листків.

Не рекомендується застосовувати препарат до настання фази 2-х листків у культури.

Імпекс дуо буде також стримувати проростають бур'яни.

При наявності проблем з вовчка. Оскільки вовчок починає паразитувати на соняшнику досить пізно, для її ефективного контролю слід застосовувати гербіцид Імпекс дуо (аналог Евролайтінг) в фазу 8-10-ти листя у культури. У цьому випадку можливе незначне зниження ефективності препарату проти переросли бур'янів, проте забезпечується надійне протидія ураження рослин соняшнику вовчка.

метод застосування

Імпекс дуо (аналог Евролайтінг) застосовується тільки наземним способом. Увага препарат високотехнологічний:

вимагає рівномірного внесення по всій площі (перекриття проходів обприскувачем необхідно звести до мінімуму);

не допускати знесення робочої рідини на сусідні поля;

після закінчення роботи необхідно ретельно промити всі частини обприскувача водою.

Витрата робочої рідини

Застосовувати Імпекс дуо з розрахунку 200 - 400 літрів води на гектар. Внесення має бути рівномірним, обприскувач відрегульованим. При використанні гербіциду Імпекс дуо на посівах за технологією з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води повинен бути не нижче 250 літрів. Витрата робочої рідини потрібно збільшувати при підвищеній густоті стояння культури та / або при великій кількості рослинних залишків.

Регламент застосування:

КультураНорма витрати препарату, л / гаоб'єкт застосуванняСпосіб і час обробокТермін останній обробки (днів до збору врожаю)
Соняшник (гібриди стійкі до гербіциду Євро-Лайтінг1,0-1,2 л / гаЗлакові та дводольні бур'яниОбприскування в фазу 4-х листків культури і на початкових стадіях розвитку бур'янів---

Переваги:

Імпекс дуо це післясходовий гербіцид на соняшнику з широким спектром дії. Одна обробка за весь вегетаційний період знищує злакові та дводольні бур'яни, в тому числі найбільш проблемні (вовчок (дзига), осот, амброзія та ін.). Ефективність практично не залежить від кількості опадів - діє через листя і тривалий час через грунт можливе використання в системах мінімальної і нульової (no-till) обробітку грунту.

Рекомендована норма робочого розчину: 250-300