Каталог продукції

Мікродобриво «Florenta» КУКУРУДЗА - концентроване комплексне хелатних мікродобрив для передпосівної обробки насіння і позакореневого (листовий) підживлення кукурудзи. Даний склад розроблений і збалансований спеціально для кукурудзи, - добриво містить підвищену кількість цинку (Zn) і бору (B). Крім цього, для поліпшення транспортування мікроелементів, до складу добрива додатково додані макроелементи, - азот (N), фосфор (P) і калій (K).


Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги хелатного мікродобрива «Florenta» КУКУРУДЗА: висока ступінь хелатування; 100% розчинність в воді; високий вміст мікроелементів; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; високий ступінь засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні мікродобрива «Florenta» КУКУРУДЗА на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності: 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.