Каталог продукції

Мікродобриво «Florenta» ПЛОДОВО-ЯГІДНІ - концентроване комплексне хелатне мікродобриво для грунтового і позакореневого підживлення плодових дерев, ягідних кущів і винограду, вирощуваних у відкритому грунті, а також для замочування живців саджанців і розсади перед посадкою. Дане добриво забезпечує потребу плодово-ягідних культур в мікроелементах на протязі вегетаційного періоду, забезпечує правильний розвиток і високі якісні показники врожаю, підвищує стійкість до захворювань і шкідників. Для поліпшення транспортування мікроелементів, до складу «Florenta» плодово-ягідні додатково додані макроелементи, - азот (N), фосфор (P) і калій (K).


Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги хелатного мікродобрива «Florenta» ПЛОДОВО-ЯГІДНІ: висока ступінь хелатування; 100% розчинність в воді; високий вміст мікроелементів; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; високий ступінь засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні мікродобрива «Florenta» ПЛОДОВО-ЯГІДНІ на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності: 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.