Каталог продукції

Мікродобриво «Florenta» БУРЯК - концентроване комплексне мікродобриво для позакореневого підживлення всіх сортів цукрових буряків. Містить збалансований набір мікроелементів, які цілком відповідають живильним вимогам даного виду рослин. Що входять до складу мікроелементи знаходяться в доступній для рослини хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне і ефективне вбирання поверхнею рослин. Крім цього, для поліпшення транспортування мікроелементів, до складу добрива додатково додані макроелементи, - азот (N), фосфор (P) і калій (K).


Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги хелатного мікродобрива «Florenta» БУРЯК: висока ступінь хелатування; 100% розчинність в воді; високий вміст мікроелементів; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; високий ступінь засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні мікродобрива «Florenta» БУРЯК на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності: 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.