Каталог продукції

Мікродобриво «Florenta» ДЕКОРАТИВНІ - концентроване комплексне хелатне мікродобриво для позакореневого підживлення декоративних рослин (квіти, хвойні рослини, газонні трави та ін.), А також для обробки насіння, живців і саджанців. Добриво містить всі необхідні для нормального розвитку декоративних рослин мікроелементи в біологічно активній формі. Крім цього, для поліпшення транспортування мікроелементів, до складу добрива додатково додані макроелементи, - азот (N), фосфор (P) і калій (K).


Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги хелатного мікродобрива «Florenta» ДЕКОРАТИВНІ: висока ступінь хелатування; 100% розчинність в воді; високий вміст мікроелементів; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; високий ступінь засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні мікродобрива «Florenta» ДЕКОРАТИВНІ на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5 - 30 C. Термін придатності: 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.