Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневого підживлення культур: горох, соя, люпин, сочевиця, нут, насінники багаторічних бобових трав.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 11,0%
Калій (K2O) 10,0%
Магній (MgО) 2,8%
Сірка (SO3) 4,2%
Залізо (Fe) 0,56%
Марганець (Mn) 0,84%
Бор (B) 0,32%
Мідь (Cu) 0,28%
Цинк (Zn) 0,14%
Молібден (Mo) 0,05%
Кобальт (Co) 0,05%
Щільність 1,3 г / мл
pH 6,5


Особливості мінерального живлення бобових культур

Бобові культури в зерні містять значно вищий вміст білка, ніж зернові культури. Іншою важливою особливістю цієї групи культур є здатність в симбіозі з бульбочкових бактерій фіксувати азот з повітря. Ці особливості обумовлюють високі вимоги бобових культур до забезпечення елементами мінерального живлення. З макроелементів - це фосфор, калій, магній і сірка. Питання внесення азоту до посіву і на ранніх фазах є дискусійним. При холодній дощовій погоді рослини бобових потребують внесення азоту. Ознакою, що свідчить про необхідність рослин в азоті, є мала кількість бульбашок на коренях - до 5 і вони сірого кольору в розрізі. З мікроелементів найбільш затребувані молібден, бор, цинк, марганець.

У мінеральному живленні бобових найбільш критичними періодами є: фаза утворення 2 пар справжніх листків (початок азотфіксації), фаза бутонізації (закладка і розвиток квіток), початок формування бобів (інтенсивне накопичення сухої речовини).


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Бобовий містить весь набір елементів живлення, необхідних для оптимізації мінерального живлення в критичні періоди розвитку культури. Еколайн Бобовий забезпечує поліпшення діяльності кореневої системи, підвищує стійкість до стресових ситуацій. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu, Со входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.


Дози і кратність застосування:


КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлень
ГорохБутонізація1,5 – 2,0одноразово
СояБутонізація1,5 – 2,0одноразово
СояПочаток формування бобів2,0 – 2,5одноразово
ЛюпинБутонізація1,0 – 1,5одноразово
Інші бобові (квасоля, нут, чина, чечевиця)Бутонізація1,0 – 2,0одноразово