Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобрива для позакореневого підживлення цукрових, кормових і столових буряків.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 8,0%
Калій (K2O) 8,0%
Магній (MgО) 2,8%
Залізо (Fe) 0,8%
Марганець (Mn) 2,1%
Бор (B) 2,1%
Цинк (Zn) 0,7%
Мідь (Cu) 0,28%
Кобальт (Cu) 0,05%
Щільність 1,4 г / мл
pH 6,5


Особливості мінерального живлення буряка

Буряк - цукровий, кормовий і столовий, дуже вимогливі до умов мінерального живлення. З макроелементів для буряка важливі всі шість (N, P, K, Ca, Mg, S). З мікроелементів - найважливіші бор, марганець, кобальт. Бор істотно впливає на вуглеводний і білковий обміни та інші біохімічні процеси в рослинах. Недолік бору призводить до прояву фізіологічних хвороб буряка, спостерігається хлороз серцевинних листків, загнивання серцевини кореня (гниль сердечка), дуплистості коренеплодів. Фізіологічне значення марганцю для буряка полягає в його участі в окисно-відновних реакціях в рослинних клітинах пов'язаних з діяльністю окислювальних ферментів - оксидаз. Він відіграє важливу роль в процесах засвоєння рослинами амонійного і нітратного азоту. При харчуванні рослин амонієм він діє як сильний окислювач, а при нітратному харчуванні - як сильний відновник. Отже, в разі нестачі марганцю порушується відновлення нітратного азоту, що призводить до накопичення нітратів в тканинах рослин. Кобальт позитивно впливає на енергетичний обмін, дихання і накопичення цукрів.

В онтогенезі буряка виділяються кілька критичних періодів.

Фаза вилочки - рослина переходить на автономне живлення.
Фаза змикання листя в рядках - швидке зростання, накопичення цукрів, що вимагає високого забезпечення поживними речовинами. Позакореневе підживлення рослини стимулює перебіг фізіологічних процесів і компенсує можливу нестачу елементів мінерального живлення.
Фаза інтенсивного накопичення цукру в коренеплодах - потреба в елементах живлення висока. Позакореневе підживлення мікроелементами посилює стійкість рослин до хвороб листа, позитивно впливає на накопичення цукрів, показники технологічної якості коренеплодів.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Буряковий містить весь набір елементів живлення, необхідних для оптимізації мінерального живлення буряка в критичні періоди розвитку культури. Еколайн Буряковий забезпечує поліпшення діяльності кореневої системи, недопущення прояви фізіологічних хвороб (гниль сердечка, дуплистості), підвищення вмісту цукру в коренеплодах. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu, З входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.


Дози і кратність застосування:

КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлень
Цукровий бурякЗмикання рослин в рядку2,0одноразово
Цукровий бурякОстання обробка фунгіцидами2,0одноразово
Кормовий бурякЗмикання рослин в рядку2,0 – 3,0одноразово
Столовий бурякЗмикання рослин в рядку2,0 – 3,0

2 рази з інтервалом 14-20 днів