Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення врожаю і якості.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 9,0%
Калій (K2O) 7,0%
Кальцій (CaО) 3,5%
Магній (MgО) 2,5%
Сірка (SO3) 3,0%
Марганець (Mn) 1,5%
Залізо (Fe) 0,9%
Бор (B) 0,9%
Мідь (Cu) 0,75%
Цинк (Zn) 0,15%
Молібден (Mo) 0,02%
Щільність 1,3 г / мл
pH 4,5


Особливості мінерального живлення овочевих культур

До групи овочевих культур відносяться культури кількох ботанічних сімейств з відмінними біологічними особливостями, але для них характерні схожі вимоги до мінерального живлення пов'язані з якістю і транспортабельністю врожаю. У мінеральному живленні овочевих культур виділяються наступні критичні періоди:

для рослин, які висаджуються розсадою, період приживлюваності - вимагають збалансованого харчування в першу чергу мікроелементами;
період бутонізації та цвітіння - важливе забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процесів цвітіння і накопичення цукрів;
дозрівання врожаю. В першу чергу - це кальцій, який сприяє зміцненню клітинних стінок і регулює, протікання реакцій синтезу в рослині. Поліпшення живлення рослин сіркою забезпечує більш повне засвоєння азоту і недопущення накопичення в урожаї нітритів і нітратів. Магній, залізо і марганець, діючи в комплексі, підсилюють продуктивність фотосинтезу, завдяки чому в товарній частині врожаю підвищується вміст сухої речовини, таким чином поліпшується якість врожаю.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Овочевий розроблене спеціально під потреби рослин овочевих культур в елементах мінерального живлення. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на перебіг процесів біосинтезу в рослинах овочевих культур. У добриві підвищений вміст кальцію, магнію і сірки, які мають важливий вплив на засвоєння азоту і фосфору, впливаючи таким чином на якість, лежкість і транспортабельність врожаю овочевих культур. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Овочевий придатне для застосування спільно із засобами захисту рослин, забезпечує стійкість до стресів рослин.


Дози і кратність застосувань:

КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлень
Огірки, кабачки, патісониПеред цвітінням1,5 – 2,01 – 2 рази з інтервалом 14 днів
Томати, перецьПочаток завязування плодів1,5 – 2,01 – 2 рази з інтервалом 14 днів
КапустаПочаток формування качана. Дозрівання

2,0 – 3,0
1,0 – 2,0
одноразово
МоркваПочаток формування коренеплоду2,0 – 3,0одноразово
Цибуля, часникПочаток формування цибулини2,0 – 3,0одноразово