Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневого підживлення посівів сільськогосподарських культур на ранніх фазах росту.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 12,0%
Калій (K2O) 8,4%
Магній (MgО) 1,2%
Залізо (Fe) 0,9%
Марганець (Mn) 0,7%
Цинк (Zn) 0,5%
Бор (B) 0,4%
Мідь (Cu) 0,24%
Щільність 1,4 г / мл
pH 6,5


Особливості розвитку рослин на початкових етапах розвитку

Ріст і розвиток рослин на початкових етапах в значній мірі пов'язаний з погодними умовами (низькі температури, несприятливий режим зволоження), іноді спостерігається пригнічення росту внаслідок побічної дії гербіцидів. Відстаючи в зростанні і розвитку рослини програють бур'янам в боротьбі за вологу, поживні речовини, сонячне світло. Затримки рослин в рості в цей період негативно позначаються на врожайності, а тому важливо не допустити затримки росту або вивести рослини з цього стану.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Універсал Старт розроблене для забезпечення швидкого старту рослин сільськогосподарських культур, які формують більшу вегетативну масу. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на перебіг процесів біосинтезу в напрямку формування вегетативної маси. Підібране співвідношення макро- і мікроелементів посилює ріст кореневої системи і надземної частини рослин. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Універсал Старт придатне для застосування спільно із засобами захисту рослин, забезпечує стійкість до стресів рослин.


Дози і кратність застосування:

КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлень
Кукурудза3 – 5 листків2,0 – 2,5одноразово
Соняшник3 – 5 листків2,0 – 2,5одноразово
КапустаЧерез 5 - 7 днів після висаджування розсади2,0 – 3,0одноразово
Кормовий бурякЗмикання листків у рядках2,0 – 2,5одноразово