Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для передпосівної обробки насіння.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 4,0%
Калій (K2O) 10,0%
Залізо (Fe) 0,8%
Марганець (Mn) 0,8%
Мідь (Cu) 0,7%
Цинк (Zn) 0,7%
Бор (B) 0,4%
Щільність 1,3 г / мл
pH 6,5


Особливості мінерального живлення культур від посіву до появи сходів

Від проростання насіння і до утворення двох-трьох листків мінеральне живлення рослин відбувається за рахунок запасів самого насіння. Для посилення живлення рослин до переходу на живлення від власної кореневої системи рекомендується до суміші ЗЗР, при протруєнні насіння, додавати спецдобрива.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Універсал Насіння розроблене спеціально для передпосівної обробки насіння одночасно з протруєнням для забезпечення рослин макро- і мікроелементами в період від проростання до появи сходів і переходу на автотрофне харчування. Містить макро- і мікроелементи, які мають визначальний вплив на перебіг процесів на початкових етапах росту рослин. Підібране співвідношення мікроелементів підвищує стійкість рослин до ураження хворобами в початкові періоди росту. Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Універсал Насіння використовується в комплексі з фунгіцидними або інсекто-фунгіцидними протруйниками.

Дози і кратність застосування:

При протруєнні насіння зернових колосових культур доза застосування Еколайн Універсал Насіння становить 0,3 - 0,5 л на 1 тонну насіння.