Каталог продукції

Комплексне концентроване спецдобриво призначене для потужного старту рослин на початкових стадіях росту.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 15,0%
Калій (K2O) 4,0%
Магній (MgО) 3,5%
Сірка (SO3) 3,5%
Залізо (Fe) 0,8%
Цинк (Zn) 1,1%
Марганець (Mn) 0,84%
Мідь (Cu) 0,42%
Бор (B) 0,42%
Молібден (Mo) 0,01%
Щільність 1,4 г / мл
pH 6,5


Особливості розвитку рослин на початкових етапах розвитку

У високопродуктивних культур, які формують більшу вегетативну масу (кукурудза, цукровий та кормовий буряк, соняшник) виділяється фаза швидкого зростання, коли за короткий проміжок часу, приблизно два тижні, вегетативна маса рослин практично подвоюється. Відповідно, потреби рослин в елементах живлення істотно зростають. Коренева система, особливо в посушливі періоди, не може повністю забезпечити рослини всіма необхідними елементами мінерального живлення, а тому позакореневе підживлення рослин в цей час особливо ефективне.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Універсал Ріст розроблене спеціально під потреби рослин, для яких важливе значення має нарощування вегетативної маси. Містить макро- і мікроелементи, які мають найбільший вплив на перебіг процесів вегетативного росту рослин, посилення процесу фотосинтезу. Враховано підвищені вимоги рослин цієї групи культур до забезпечення цинком. При нестачі цинку в рослині гальмується протікання біохімічних процесів, рослини відстають у рості, знижується урожай зерна. Добриво містить також бор, магній, марганець і залізо, які необхідні для швидкого росту рослин. Високий вміст сірки сприяє кращому засвоєнню азоту. На посівах після попередника цукрові буряки пом'якшує дію «бурякового синдрому» на рослини кукурудзи в ранні фази росту і розвитку. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу спецдобрива у вигляді 100% хелатів ЕДТА.

Спецдобриво Еколайн Універсал Ріст придатне для застосування спільно із засобами захисту рослин, забезпечує стійкість до стресів рослин.


Дози і кратність застосування:

КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлень
ЗерновіКущення - вихід в трубку2,0одноразово
Кукурудза8 – 10 листків2,0 – 2,5одноразово
КапустаПочаток зав'язування качана2,0 – 2,5одноразово
Кормовий бурякЗмикання листків у рядках2,0 – 3,0одноразово