Каталог продукції

Коректор мінерального живлення культур з антистресовим ефектом. Забезпечує отримання високої продуктивності олійних культур, підвищення врожайності на 15-20%, накопичення вмісту олії та високої окупності витрат.

Застосовується на олійних культурах: соняшниках, ріпаках, маку олійному, льону олійному, сої, рицині, рижію, гірчиці, суріпці, кунжуті, овочевих культурах: цибулі, часнику, капусті та ефіроолійних культурах. 
За своїм хімічним складом відповідає фізіології мінерального живлення олійних, ефіроолійних та овочевих культур.

До складу добрива входять макро-, мезо- та мікроелементи, легкодоступні амінокислоти альфа ряду, полісахариди та органічні кислоти. Їх застосування усуває дефіцит біогенних елементів та забезпечує фізіологію мінерального живлення культур збалансованою мінеральною поживою. Хімічний склад «Мікрокату олійного», %

СкладМікрокат олійний
Вільні амінокислоти4
Азот загальний (N)3
Фосфор (Р2О5)1
Калій (K2o)12
Кальцій (СаО), ЕДТА0,4
Бор (В)1
Мідь (Сu), ЕДТА0,01
Залізо (Fe), ЕДТА0,4
Марганець (Mn),ЕДТА0,1
Молібден (Мо)0,01
Цинк (Zn), ЕДТА0,02
 -Позакореневе підживлення «Мікрокатом олійним»

КультураФазаКонцентрація, норма
РіпакУ фазах: весняної розетки-початок стеблування та 
на початку бутонізації
1-2% концентрація робочого розчину: 
1-2 л на 100 л води. 

1-2% концентрація робочого розчину: 
1-1,5 л на 100 л води. 

1-2% концентрація робочого розчину: 
0,5-2 л на 100 л води. 
Норми застосування: 2-4 л/га.
СоняшникиУ фазах: 3-4 та 6-8 пар листків
СояУ фазах: 3-5 листків, 
початок бутонізації та 
формування нижніх бобиків

 
«Мікрокат олійний» застосовується як доповнення до основного мінерального живлення культур, незалежно від рівня забезпечення ґрунту біогенними елементами. Добрива усувають прихований або явно виражений дефіцит елементів мінерального живлення на культурах, забезпечують їх високу продуктивність за різних рівнів (фонів) мінерального живлення.

Дослідженнями Інституту землеробства НААНУ, 2010 р., встановлено, що "Мікрокатом олійний" на сої за 3-разового застосування  в нормі 3 л/га забезпечував її урожайність 26,8 ц/га проти контролю 24,4 ц/га, який не оброблявся. А дворазове застосування "Мікроката олійного" на соняшниках у нормі 4 л/га забезпечувало врожайність  29,8 ц/га проти контролю 26,5 ц/га.

Сумісність: Не рекомендується комбінувати "Мікрокати" в одному робочому розчині з препаратами, що містять мідь (Cu), сірку (S), оливи (мінеральні масла). Таке комбінування може призвезти до прояву фітотоксичності (опіків) на культурах.