Каталог продукції

Реаком Плюс (Реастім–соняшник) – композиція мікроелементів в хелатній формі на основі ОЕДФ і гумінових речовин для позакореневого підживлення посівів соняшнику, що сприяє підвищенню врожайності та якісних показників урожаю.


ПОЗАКОРЕНЕВА (ЛИСТОВА) ОБРОБКА ПРЕПАРАТОМ:

Обприскування посівів доцільно поєднувати з внесенням пестицидів в бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів щоб уникнути додаткових витрат на окреме внесення. Найбільш ефективними для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні години після 17.


ПЕРЕВАГИ:

– Підвищення врожайності
— покращення якісних показників врожаю (олійність)
— підвищення імунітету рослин (стійкості до захворювань, посухи і холоду)
— підвищення якості посівного матеріалу (польова схожість, енергія проростання)
— повне засвоєння поживних речовин (ефективність макродобрив)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

Зберігати в щільно закритій заводській упаковці в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв, фуражу та ін. Не допускати попадання концентрованого розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі терміново промити великою кількістю води. У разі необхідності звернутися до лікаря. Допускається випадання осаду, що не впливає на якість продукції. 

 

СУМІСНІСТЬ:

Препарат сумісний з усіма засобами захисту і добривами які використовуються у технологіях вирощування сільськогосподарських культур.