Каталог продукції

"Florenta" ГУМАТ ГРУНТ - концентроване рідке гумінове добриво, отримане за оригінальною технологією з екологічно чистої сировини - низовинного торфу. Продукт розроблений і спеціально призначений для внесення в грунт будь-яким зручним способом (полив, краплинне зрошування). Застосування препарату сприяє нормалізації мікрофлори грунту, прискоренню розкладання стерні і інших рослинних залишків, сприяє підвищенню родючості грунту, і може бути рекомендований як для весняного так і для осіннього внесення.

Препаративная форма: ВРК (водорозчинний концентрат).

Переваги "Florenta" ГУМАТ ГРУНТ: високий вміст макро- і мікроелементів; висока біологічна активність гумінових речовин; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочих розчинах; сумісність з більшістю агрохімікатів; висока міра засвоюваності рослиною; надтонке очищення виключає забивання форсунок; екологічність.

Техніка безпеки : препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні "Florenta" ГУМАТ ГРУНТ на шкіру або в очі - змити великою кількістю води.

Умови зберігання : зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності : 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.

КОРЕНЕВА ПІДГОДІВЛЯ (ПОЛИВ):
Коренева підгодівля рослин проводиться шляхом поливу через систему краплинного зрошування. Періодичність використання препарату : 2-3 рази за сезон, залежно від виду вирощуваної культури. Витрата "Florenta" ГУМАТА ГРУНТ 2 - 3 л/Га.

ДЕСТРУКЦІЯ ПОЖНИВНИХ ЗАЛИШКІВ :
У різних грунтово-кліматичних зонах України розкладання пожнивних залишків є великою проблемою. Виходячи з цього ми пропонуємо био-технологию "Florenta" по обробці грунту, що включає препарат "Florenta" ГУМАТА ГРУНТ. Технологія дозволяє значно прискорити процес деструкції пожнивних залишків і трансформації їх у біогумус.

Солома перед обприскуванням має бути дрібно подрібнена і рівномірно розкидана по площі поля. Безпосередньо перед закладенням соломи в грунт дисковою бороною лущильником обприскується робочим розчином:

1.0 - 3.0 л "Florenta" ГУМАТ ГРУНТ 3.0 - 5.0 л "Florenta" ТРИХОВИТ 1.0 - 3.0 "Florenta" АЗОТ вода

Витрата робочого розчину 200-400 л/Га залежно від типу обприскувача. Після обприскування стерня і солома мають бути задискованы на глибину 5-10 см Завдяки швидкому засвоєнню соломою тих, що становлять живлення, термін між обприскуванням і дискуванням не встановлюється. Через 15-20 днів відбувається часткова деструкція соломи.

ОЧІКУВАНИЙ ЕФЕКТ 

Підвищення вологостримної здатності грунту і підтримка її природного рівня pH;

Відновлення корисної мікрофлори грунту : збільшення кількості амоніфікуючих бактерій - в 3-5 разів, нітрифікуючих бактерій - в 3 - 7 разів, а також зростає здатність бактерій до фіксації молекулярного азоту атмосфери і переклад його в органічні сполуки;

Збільшення коефіцієнта розкладання соломи до 80%;

Збільшення вмісту рухливого фосфору (до 2 разів), обмінного калію і засвоюваного азоту (до 2 - 2,5 разу) в орному шарі грунту;

Прискорення розкладання в грунті органічних токсикантов і безповоротне зв'язування важких металів.

Внесення біо-комплексу покращує фізико-хімічні властивості грунту, в т.ч. і структурний стан. Обумовлено це тим, що інтенсивна переробка соломи мікроорганізмами забезпечує грунт органічними речовинами і робить такий же вплив на гумусоутворення, як і підстилковий гній. При цьому 1 тонною соломи еквівалентна 3-5 тонни гною. З 3-х тонн соломи на 1 га ріллі поступає приблизно 20 кг азоту, 5 кг фосфору, 60 кг калію, 4 кг натрію. "Florenta" Триховит, разом із захистом від хвороб, посилює мобілізацію фосфору і калію в рослинах, стимулює імунну систему, зростання і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб.