Каталог продукції

"Florenta" ГУМАТ НАСІННЯ - рідке концентроване органо-мінеральне добриво на основі гумату калію, додатково збагачене макро- і мікроелементами, органічними кислотами. До складу також входить ПАВ (прилипач). Препарат забезпечує рослину повноцінним і збалансованим харчуванням в початкові період розвитку, підвищує енергію проростання насіння, стимулює зростання і розвиток проростків, активізує розвиток кореневої системи, підвищує стійкість до несприятливих погодних умов.

Препаративная форма: ВРК (водорозчинний концентрат).

Переваги "Florenta" ГУМАТ НАСІННЯ: високий вміст макро- і мікроелементів; висока біологічна активність гумінових речовин; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочих розчинах; сумісність з більшістю агрохімікатів; висока міра засвоюваності рослиною; надтонке очищення виключає забивання форсунок; екологічність.

Техніка безпеки: препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні "Florenta" ГУМАТ НАСІННЯ на шкіру або в очі - змити великою кількістю води.

Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності : 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Насіння зернових культур, соняшнику, кукурудзи, цукрового буряка, рапсу і ін. рекомендується протравлювати напівсухим методом. 

За певних умов, у тому числі при протравленні ряду дрібнонасіннєвих культур, готують 15 або 20 л (залежно від виду культури) робочого розчину, і розводять відповідно в 1,5 або 2 рази більше препаратів. Термін зберігання обробленого насіння - не більше 2-ої доби до висіву.