Каталог продукції

"Florenta" ГУМАТ ЛИСТ - концентроване рідке гумінове добриво, отримане за оригінальною технологією з екологічно чистої сировини - низовинного торфу. Продукт розроблений і призначений спеціально для внекорневой обробки рослин на всіх стадіях розвитку шляхом обприскування по листу. Застосування добрива чинить явно виражену стимулюючу, адаптогенну і антистресову дію. Високий вміст біологічно активних гумінових і фульвовых кислот, а також додаткове збагачення елементами живлення (N, P, K, Si), - уся ця принципова і істотна відмінність "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ від інших препаратів гумінової природи.

Також препарат містить функціональні добавки: органічні кислоти - бурштинова, лимонна, саліцилова і щавлева, і ЛІГШИ - адъювант. Мікроелементи (S, Zn, Cu, B, Mo, Co, Mn, Fe, Ca, Mg) - містяться у кількості природного фону низовинного торфу.

Препаративная форма: ВРК (водорозчинний концентрат).

Переваги "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ: високий вміст макро- і мікроелементів; висока біологічна активність гумінових речовин; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочих розчинах; сумісність з більшістю агрохімікатів; висока міра засвоюваності рослиною; надтонке очищення виключає забивання форсунок; екологічність.

Техніка безпеки : препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ на шкіру або в очі - змити великою кількістю води.

Умови зберігання : зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності : 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Витрата: ~ 0,35 л "Florenta" ГУМАТА ЛИСТ на кожні 100 л робочого розчину.

Обробку робочим розчином "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ проводять до сонцестояння або вечірньої пори (для виключення опіків рослин), у безвітряну погоду. Обробка по вегетації робочим розчином "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ допустима не частіше, ніж раз в 10 - 14 днів. Кількість обробок в період вегетації може змінюватися залежно від вживаної технології і наявності стресових чинників. Для максимального ефекту рекомендується проводити не менш 2-х обробок.

Можливе як самостійне, так і спільне застосування "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ з агрохімікатами і добривами згідно агротехплану, шляхом змішування препаратів в одній баковій місткості. Для цього спочатку готують робочий розчин з необхідними агрохімікатами і добривами, а потім додають згідно інструкції "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ. Приготування робочого розчину проводити безпосередньо перед застосуванням.

ОЧІКУВАНИЙ ЕФЕКТ 

Активізується надходження в рослину поживних речовин і підвищується коефіцієнт їх використання листовою поверхнею;

Активізується синтез білків, вуглеводів, вітамінів;

Підвищується стійкість рослин до негативних чинників довкілля (яскраво виражений антистресовий ефект);

Знижується накопичення в рослинах пестицидів;

Активізується зростання і розвиток рослин, підвищується врожайність, покращується якість продукції.

СПІЛЬНА ОБРОБКА З ГЕРБІЦИДАМИ
Гербіциди як від ранньої ярини, зимуючої, так і озимих бур'янів не лише винищують бур'яни, але і одночасно гальмують розвиток культурних рослин, які і так в сильно ослабленому стані виходять з діапаузи. До деяких препаратів додають антидоти, але повністю нівелювати інгібірувальний вплив на культурні рослини не вдається. Цю проблему можна розв'язати, додавши у бакову суміш "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ, який виступить як антистрессант. Активізуючи біологічні процеси в рослині, препарат допомагає швидше запустити синтез нуклеїнових кислот і білків, посилює фотосинтетичну продуктивність хлоропластів в клітинах. Тобто спільна дія "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ з гербіцидом приводить до швидкого відновлення метаболізму в клітинах і виходу із стресу культурних рослин.

СПІЛЬНА ОБРОБКА З ФУНГІЦИДАМИ
Фунгіциди блокують проростання і подальший розвиток патогенних організмів. Проте токсичні виділення патогенов продовжують певний час отруювати рослину. Використання жорстких препаратів чинить досить відчутну пригнічуючу дію на культуру. Таким чином, на рослину негативно впливають хвороботворні організми, руйнуючи тканини, в яких вони оселилися, отруюючи його токсинами, які поширюються з рухом соку, а також жорсткий препарат, який має високу фітотоксичність. Додавання "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ знімає ці негативні дії шляхом підвищення імунітету рослин - зараження нових тканин сповільнюється або зупиняється. Також посилення метаболізму в клітинах знімає стрес від дії жорсткого препарату і токсинів патогенних організмів за допомогою прискореного відновлення пошкоджених білкових молекул. Це призводить до нормального функціонування і розвитку організму рослини на клітинному рівні.

СПІЛЬНА ОБРОБКА З ІНСЕКТИЦИДАМИ
У баковій суміші з інсектицидами "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ попереджає (у місцях ушкоджень комахами) розвиток патогенних мікроорганізмів шляхом підвищення імунітету рослин, підвищує регенеруючу здатність пошкоджених органів, допомагає рослині відновити уражені комахами, що смокчуть, ділянки тканин.

МІНЕРАЛЬНЕ ЖИВЛЕННЯ З ГУМАТОМ ЛИСТ
Обробка "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ підвищує коефіцієнт засвоєння елементів живлення з грунту на 15-20%. Це відбувається в результаті активізації кореневої системи як у напрямі всмоктуючої здатності кореневих волосків, так і активнішого перекладу кореневими виділеннями нерозчинних елементів в засвоювану форму. Прискорене всмоктування і транспортування по рослині елементів живлення відбувається завдяки зростанню проникності клітинних мембран, наприклад для калію - в 100 разів. Варто відмітити, що "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ є природною (природним) хелатирующим речовиною, і тому полегшує засвоєння елементів живлення, переводячи їх в органічну форму. Дія "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ не обмежується тільки поліпшенням вступу елементів живлення. Препарат також балансують їх вступ в рослину і допомагають ефективніше використати в клітинах, інтенсифікуючи і синхронізуючи зростання і розвиток, підвищуючи кількість цукрів, білків, жирів, вітамінів і хлорофілу в тканинах.

ЗАМОРОЗКИ
Наскільки заморозки можуть зменшити врожайність культур - відомо усім. В даному випадку різко зменшити вплив цих негативних чинників допомагає обробка посівів "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ Обробка перед заморозками сприяє накопиченню цукрів в тканинах шляхом прискорення дихання, інтенсифікації обмінних процесів, білкового і вуглецевого обміну речовин, що знижує температуру замерзання клітинного соку. Обробка вже пошкоджених рослин підвищує метаболічну активність і відновлення клітин, наростання нової листової маси, яка надалі формує урожай.

ПОСУХА
У разі посухи "Florenta" ГУМАТ ЛИСТ інтенсифікує споживання вологи і вуглекислого газу з повітря, покращують біохімічний склад рослин, активізують білковий і вуглецевий обмін в клітинах, зменшують транспіраційний коефіцієнт. У 2013 р. на полях Херсонської області за відсутності опадів впродовж чотирьох місяців урожай сої на контролі складав 21 ц/га, а при двократній обробці (до і після періоду посухи) в дозі 0,7 л/Га - 28 ц/га. Препарат в даному випадку не замінив собою збалансоване мінеральне харчування, але він зняв стрес від посухи і високої температури, що дало можливість розкрити закладений в сорт і технологію потенціал.