Каталог продукції

"Florenta" ГУМАТ ЕНЕРГІЯ - комплексне хелатне добриво із стимулюючими властивостями для обробки насіння, а також для листової підгодівлі широкого спектру з/х культур. Містить у своєму складі азот, фосфор, калій, гумінові і фульвові кислоти, органічні кислоти, а також цілий комплекс мікроелементів. Використовується в органічному землеробстві.

Препаративная форма: ВРК (водорозчинний концентрат).

Переваги "Florenta" ГУМАТ ЕНЕРГІЯ: високий вміст макро- і мікроелементів; висока біологічна активність гумінових речовин; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочих розчинах; сумісність з більшістю агрохімікатів; висока міра засвоюваності рослиною; надтонке очищення виключає забивання форсунок; екологічність.

Техніка безпеки : препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні "Florenta" ГУМАТ ЕНЕРГІЯ на шкіру або в очі - змити великою кількістю води.

Умови зберігання : зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності : 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Передпосівна обробка насіння : 2.0 - 3.0 л / 1 тонни насіння.

Позакоренева (листова) підгодівля: 1.0 - 1.5 л/Га.

Позакоренева підгодівля проводиться в період вегетації. Максимальна кількість обробок : 2 - 3. Норма витрати робочого розчину : 200 - 300 л/Га для польових і овочевих культур, 500 - 800 л/Га для садів і виноградників.


ОЧІКУВАНИЙ ЕФЕКТ 

Можливе використання на більшості сільськогосподарських культур;

Компенсує недолік поживних речовин в період несприятливих умов зростання, коли потреби рослин перевищують поглинаючу здатність кореневої системи;

Підвищує імунітет рослин (стійкість до несприятливих погодних умов і хвороб;

Підвищує морозостійкість і зимостійкість рослин, стимулює їх зростання і розвиток, посилює резистентність і стрессоустойчивость;

Збільшує врожайність і покращує якість продукції;

Підвищує стійкість до хвороб.