Каталог продукції

Гумат Калію - це добре всім відоме класичне гумінове добриво, отримане за оригінальною технологією з екологічно чистої сировини - низинного торфу. Високий ступінь очищення дозволяє застосовувати препарат як для обприскування по листу, так і для кореневого підживлення рослин через систему крапельного зрошення. Високий вміст біологічно активних гумінових і фульвових кислот, а також універсальність і широкий спектр застосування добрива - все це є принциповою відмінністю «Florenta» Гумат Калію від інших препаратів гуміновой природи.

Передпосівна обробка насіння

Перед посадкою насіння необхідно обробляти робочим розчином гумату калію. Витрата робочого розчину 10 - 12 л. Оброблене таким розчином насіння необхідно просушити або висівати безпосередньо після обробки.

Напівсухий метод обробки: 0, 5 - 0, 7 л гумату / 1 тонну насіння

Замочування насіння овочевих культур: 25 - 30 мл гумату / 1 кг насіння

При необхідності можливе суміщення гумату калію з хімічним протравлювачем або біо-препаратами «Florenta» Гаупсіл і Тріховіт.

Позакоренева обробка (ОБПРИСКУВАННЯ)

Препарат добре сумісний з усіма оригінальними отрутохімікатами (ЗЗР), мікродобривами та біо-препаратами. Для остаточної перевірки на сумісність в одній баковій суміші, рекомендується провести попереднє змішування препаратів в невеликих обсягах. Обробку препаратом гумінової природи проводять до сонцестояння або у вечірній час (для виключення опіків рослин), в безвітряну погоду.

Кореневе підживлення (ПОЛИВ)

Кореневе підживлення рослин проводиться шляхом поливу через систему крапельного зрошення. Періодичність використання препарату: 2 - 3 рази за сезон, в залежності від виду вирощуваної культури.