Каталог продукції

Рідке добриво у вигляді органічного комплексу бору з моноетаноламіном і вільними L-α-амінокислотами. Розроблено для усунення проявів дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором.


Склад спец добрива

Азот (N - NH2) 4,5%
Бор (B) 14,0%
Амінокислоти (L-α) 1,0%
Щільність 1,34 г / мл
pH 8,0


Роль бору в мінеральному живленні рослин

У рослинах бор бере участь в утворенні клітинних структур і в нормальній диференціації тканин, надає їм міцності. Бор покращує засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводів з листя до коренів і репродуктивних органів. Надзвичайно важлива роль бору в процесах цвітіння - запилення. При його недоліку пилок втрачає життєздатність, процес запилення проходить не повністю. Яскравий приклад - череззерниця кукурудзи в умовах посухи.

Потреба в борі в різних культур різна. Дводольні рослини (цукровий буряк, соняшник, ріпак, майже всі овочі і фрукти) засвоюють приблизно в 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато його накопичується в м'якоті плодів.

Борне голодування рослин сильніше проявляється під час посухи і при зміні реакції ґрунтового середовища в лужну сторону. Борні добрива повинні використовуватися за результатами аналізу грунту і рослин, або превентивно на посівах чутливих культур. Прояви гострого дефіциту, які проявляються візуально, практично неможливо усунути.


Призначення і переваги спецдобрива

Еколайн Бор Преміум містить бор у формі органічної сполуки з моноетаноламіном і вільні L-α-амінокислоти. Спецдобрива Еколайн Бор Преміум забезпечує: регулярне харчування бором в критичні фази розвитку рослин, сприяє прояву відновного ефекту в рослинах після впливу стресових факторів (посухи, заморозків, внесення пестицидів і т.п.), регулювання процесу цвітіння, поліпшення якості врожаю.


Дози и кратність застосування:


КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлення
РапсВосени (навесні) 4 - 6 листків. 
На початку фази бутонізації
0,5 – 1,0 
1,0 – 1,5
СоняшникВід 3 до 8 листків1,0 – 2,0
СояНа початку фази бутонізації0,5 – 1,0
КукурудзаВ фазу 6-8 листків0,5 – 1,0
Плодові и ягідні культури

Рожевий бутон

Формування плодів

1,5 – 2,0 
0,5 – 1,0
ОвочевіПеред цвітінням, плодоутворення0,5 – 1,0
ВиноградПеред цвітінням 
Перед дозріванням
1,0 – 1,5 
1,5 – 2,0