Каталог продукції

Спеціальне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур з фунгіцидною дією і властивостями антистресанта.


Азот (N - NH2) 4,0%
Фосфор (P2O5) (ФОСФО) 25,0%
Калій (K2O) 17,0%
Амінокислоти (L-α) 7,0%
Щільність 1,3 г / мл
pH 6,0

Значення фосфіту і L-α-амінокислот для рослин

Результати, отримані від використання композицій на основі Фосфіту, виявилися настільки ефективними, що стали справжнім відкриттям на ринку добрив для позакореневого підживлення. Мікродобрива з фосфором у формі фосфіту легкорозчинні у воді і легко засвоюються при попаданні на листок.

Висока рухливість фосфоіонів сприяє швидкому, ефективному і рівномірному розподілу фосфору в рослині. Встановлено, що фосфор у фосфітній формі стимулює синтез в рослині природних фітонцидів - фітоалексинів. Тому такі добрива, мають фунгіцидні властивості, проявляють профілактичну дію і підвищують стійкість рослин до ураження хворобами. Фосфіти проявляють подавляючу дію на активність росяних грибів, які викликають борошнисту росу на багатьох культурах, більшість гнилей, в тому числі кореневих, септоріоз та фузаріоз на зернових культурах, багато хвороб бобових, фітофтороз на картоплі і овочевих культурах, парші на плодових культурах, мілдью на винограді, церкоспороз цукрового буряка і інші хвороби сільськогосподарських культур. Є дані, що застосування фосфітів в технологіях вирощування сільськогосподарських культур дозволяє знизити резистентність шкідливих об'єктів до окремих фунгіцидів.

Звичайно фосфіти не можуть бути повною альтернативою фунгіцидів, але їх профілактичну дію безсумнівну і воно сприяє посиленню ефективності самих фунгіцидів.

Вільні L-α-амінокислоти рослинного походження здатні швидко засвоюватися, включатися в біохімічний цикл в клітинах, економити енергію рослин, що дозволяє швидко вивести їх зі стресового стану, викликаного погодними умовами (посуха, заморозки і т.д.) або застосуванням пестицидів.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Фосфітний К-Аміно - єдиний продукт цього класу, що містить вільні L-α-амінокислоти рослинного походження в оптимальній концентрації для подолання стресового стану рослин. Спецдобриво призначене для позакореневого підживлення на широкому переліку культур, для випадків, коли потрібно підвищити стійкість рослин до збудників грибкових захворювань і подолати стресові ситуації. Виявляє фунгіцидну дію на широкий спектр патогенів - збудників борошнистої роси, іржі злаків, фітофторозу, фузаріозу, переноспорозу, мілдью та інших.

Дози і кратність застосування:

КультураПеріод підживленняДоза , л/гаКратність підживлення
Озимі зерновіКущіння восени 
Кущіння навесні
Вихід в трубку
0,5 - 0,8 
0,5 – 1,0
0,5 – 1,0
одноразово
ЯчміньКущення 
Колосіння
0,5 – 0,6
1,0 – 2,0
одноразово
Соняшник6 – 8 листків1,0 – 2,0одноразово
Кукурудза4 – 6 листків1,0 – 1,2одноразово
Горох, соя2 - 3 справжніх листки1,0 – 2,0одноразово
КартопляБутонізація-початок цвітіння1,0 – 2,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів
Томати, перецьПочаток формування плодів1,5 – 3,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів
ВиноградВід фази 5-8 листків1,0 – 2,03 – 4 рази рази з інтервалом 14-20 днів
Плодові і ягідні культуриПочаток формування плодів1,0 – 2,0одноразово