Каталог продукції

Спеціальне добриво для позакореневого підживлення з властивостями антистресанта, яке містить мікроелементи у формі 100% хелатів ЕДТА і вільні L-α-амінокислоти рослинного походження.


Склад спецдобрива

Азот (N - NH2) 9,0%

Калій (K2O) 4,0%

Магній (MgО) 1,5%

Залізо (Fe) 0,2%

Цинк (Zn) 0,4%

Марганець (Mn) 0,2%

Мідь (Cu) 0,1%

Бор (B) 0,2%

Молібден (Mo) 0,05%

Аміноксилот (L-α) 7,5%

Щільність 1,2 г / мл

pH 6,5


Роль амінокислот в рослині.

По тривимірній будові розрізняють два види оптичних ізомерів L- і D-. У природних процесах живих організмів беруть участь тільки L - ізомери. Типові джерела амінокислот, отримані термічним або хімічним методами, містять суміш ізомерів. Тільки біотехнологічні методи дають вільні L-α-амінокислоти, які використовуються для продуктів лінійки «Еколайн»! Рослина сама може синтезувати всі необхідні їй амінокислоти. У періоди інтенсивного росту або при впливі негативних чинників рослина накопичує значну кількість вільних (тобто не пов'язаних в пептиди і білки) амінокислот, які виконують роль захисного механізму. Значення накопичення полягає в тому, що в ці періоди рослина витрачає менше енергії на синтез білків. У разі, якщо вільні амінокислоти надходять в рослину ззовні, ми отримуємо подвійну дію: додатковий обсяг амінокислот дозволяє більш успішно долати стресові ситуації і посилити фактори інтенсивного зростання, при цьому в рослині не припиняються основні процеси синтезу білків.

Амінокислоти в рослині: регулюють транспірацію і осмотичні процеси, беруть участь в більшості обмінних процесів, незамінні для якісного процесу запилення і зав'язування плодів, підсилюють рівень ендогенного захисту рослин, підвищують рівень стійкості до стресових ситуацій.


Призначення і переваги спецдобрива

Спецдобриво Еколайн Універсал Ріст-Аміно - це збалансований коктейль хелатованих мікроелементів і вільних амінокислот L-α ряду, які допомагають кращому засвоєнню елементів живлення і успішному подолання стресових чинників рослинами сільськогосподарських культур.


Дози і кратність застосування:

КультураПеріод застосуванняДоза , л/гаКратність підживлень
Озимі зерновіКущення восени
Кущення навесні
Вихід в трубку
0,5 – 1,0 
0,5 – 1,0
0,5 – 1,0
одноразово
ЯчміньКущення0,5 – 1,5одноразово
Соняшник6 – 8 листків1,0 – 2,0одноразово
Кукурудза4 – 6 листків1,0 – 1,2одноразово
Горох, соя2 - 3 справжніх листки1,0 – 2,0одноразово
КартопляСтеблування - початок цвітіння1,0 – 2,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів
Томати, перецьВисадження розсади - початок формування плодів1,5 – 3,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів
КапустаПід час вегетації2,0 – 4,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів
ОгіркиПід час вегетації2,0 – 4,01 – 2 рази з інтервалом 20 днів