Каталог продукції

Монодобриво «Florenta» БОР-140 - концентрат рідкого добрива, що містить бор (B = 140 г/л) в легкозасвоюваній, органічній формі. Рекомендується до застосування при вирощуванні культур, особливо чутливих до нестачі бору (ріпак, буряки, соняшник, виноград, плодово-ягідні та ін.). Завдяки знаходженню бору в формі органічних поліборатів і змістом молібдену (Mo = 11 г / л), бор даного добрива добре засвоюється листовою поверхнею, показуючи максимальну ефективність.


Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги хелатного монодобрива «Florenta» БОР-140: 100% розчинність в воді; високий вміст бору; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; високий ступінь засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки: препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні монодобрива «Florenta» БОР-140 на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності: 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.