Каталог продукції

Макродобриво "Florenta" АЗОТ - концентроване, рідке, монокомпонентне азотне добриво, що містить азот в трьох формах. Максимальна ефективність препарату досягається завдяки додатковому змісту органічних кислот (лимонною, саліциловою, бурштиновою). Рекомендується до застосування на ранніх і середніх термінах вирощування.


Препаративная форма: ВРК (водорозчинний концентрат).


Переваги макродобрива "Florenta" АЗОТ: 100% розчинність у воді; високий вміст азоту; стабільність властивостей при тривалому зберіганні; оптимальний показник рН в робочому розчині; сумісність з більшістю агрохімікатів; висока міра засвоюваності рослиною; екологічність.


Техніка безпеки : препарат малонебезпечний (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні макродобрива "Florenta" АЗОТ на шкіру або в очі - змити великою кількістю води.


Умови зберігання : зберігати в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при 5-30 C. Термін придатності : 24 місяці. Дата виготовлення вказана на упаковці.Позакоренева (листова) підгодівля:

Кукурудза: 2.5 - 3.0 л/Га у фазу 6-10 справжніх листків.

Зернові культури: 2.5 - 3.0 л/Га у фазу кущіння.

Соняшник: 0.5 - 1.0 л/Га у фазу 2-4 пар листків.

Рапс: 2.5 - 3.0 л/Га у фазу розетки, стеблування.

Бобові: 1.5 - 2.0 л/Га у фазу утворення бобів.


ПРИСКОРЕННЯ РОЗКЛАДАННЯ РОСЛИННИХ ЗАЛИШКІВ :

1) В 250 - 300 л води розчинити 2.5 - 3.0 л "Florenta" АЗОТ.

2) До того, що вийшов розчину додати 1.0 - 1.5 л "Florenta" ГУМАТ ГРУНТ. Добре перемішати суміш.

3) До розчину, що вийшов, додати 5.0 - 6.0 л "Florenta" ТРИХОВИТ. Добре перемішати суміш.

4) Готовий розчин рівномірно нанести обприскувачем на грунт з пожнивними залишками рано вранці або пізно увечері.

5) Оброблений грунт передисковать відразу після обробки з метою збереження мікроорганізмів і інших біологічно активних речовин.


ОЧІКУВАНИЙ ЕФЕКТ 
Застосування "Florenta" АЗОТ дозволяє отримати пролонгований ефект засвоєння азоту рослинами, за рахунок наявності 3-х форм азоту в складі (нітратною, амідною і амонійною);

Можливість точнішого контролю за нормою (дозуванням) внесення азоту;

До розчину "Florenta" АЗОТ можна додавати рідкі комплексні водорозчинні мінеральні добрива, гербіциди, фунгіциди, інсектициди, регулятори зростання, макро- і мікроелементи, що дозволяє досягти найбільшої економії ресурсів;

В умовах дефіциту вологи рідка форма азотних добрив краще засвоюється рослиною і швидко проникає в грунт;

Прискорює розкладання рослинних залишків, стимулює процеси мінералізації і гуміфікації органічних залишків;

Застосування "Florenta" АЗОТ забезпечує найвищий коефіцієнт засвоєння рослинами азоту.

Значення азоту для рослин:

Азот найважливіший елемент живлення рослин. Він входить до складу багатьох біологічно важливих з'єднань: білків, амінокислот, пігментів (хлорофіл), алкалоїдів і так далі Спільно з вуглецем, фосфором і сіркою цей елемент виконує функцію будівельного матеріалу живої тканини рослини і його недолік часто є лімітуючим чинником зростання урожаю. Пожовтіння листя характерне для дефіциту азоту розпочинається з жилок і поширюється на прилеглі тканини, ця ознака починає проявлятися з нижнього ярусу листя.

Різні культури по-різному реагують на недолік азоту. Прикладами рослин-індикаторів на дефіцит цього елементу можуть бути кукурудза, капуста кольорова, капуста білокачанна, картопля, огірок, слива, чорна смородина.