Каталог продукції

Рідке концентроване комплексне добриво, що містить оригінальне співвідношення макроелементів (NPK), а також цілий комплекс органічних кислот (бурштинова, лимонна, саліцилова і щавлева). Добре збалансований склад дозволяє використовувати дане добриво для позакореневого підживлення більшості сільськогосподарських культур.


Склад: загальний азот (N): 5,0% (66 г / л); фосфор (P2O5): 15,0% (197 г / л); калій (К2О): 15,0% (197 г / л); органічні кислоти (бурштинова, лимонна, саліцилова і щавлева): 1,9% (25 г / л).


Агротехнічні показники: щільність (при 20 ° С): 1310-1350 г / л; рівень рН: 7,5 - 8,0.


Рекомендований витрата при одній обробці: 2 - 5 л / га в 100-300 л робочого розчину.


Рекомендована кількість підгодівлі: 1 - 3.


Інтервал між обробками: не менше 1 - 2 тижні (в залежності від необхідності).


Листкові підживлення проводити або рано вранці, або пізно ввечері. Для внесення рекомендується використовувати обприскувачі, які дають можливість зробити якомога менший розмір крапель. Це дозволяє досягти максимально рівномірності покриття робочим розчином листкової поверхні.


Переваги макродобрива «Florenta» МАКРО (5-15-15):

оригінальне співвідношення макроелементів

100% розчинні і легкозасвоювані форми N, P, K

додаткове збагачення цілим комплексом органічних кислот

чистий прозорий розчин не забиває форсунки

нейтральний показник рівня pH

підгодівля ефективна навіть при малих нормах внесення

екологічно безпечне добриво (не викликає стресу)

сумісне з більшістю пестицидів та агрохімікатів

відсутність баластних солей (хлориди та ін.) і домішок

відсутність корозії обладнання


ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ І ОЧІКУВАНИЙ ЕФЕКТ:

1) Добриво ідеально підходить для позакореневого підживлення на початкових етапах вегетації: основні елементи харчування і органічні кислоти, що входять до складу добрива, значно посилюють ріст і прискорюють розвиток рослини.

2) Позакореневе підживлення добривом також ефективна при відновленні вегетації озимих культур, коли фосфор через низьку температури грунту ще недоступний для рослини. Важливо пам'ятати: що недолік фосфору на початкових фазах обмежує розвиток рослин і не може бути компенсована в майбутньому, навіть якщо належне забезпечення фосфором буде відновлено!

3) Рекомендується проводити позакореневе підживлення добривом в фазу бутонізації та період активного росту плодів, - сприяння збереженню зав'язі; поліпшення відтоку поживних речовин з біомаси в плоди; посилення процесів накопичення поживних компонентів в плодах (цукрів, крохмалю, мінеральних речовин); рівномірне дозрівання; підвищення товарних якості врожаю.