Каталог продукції

«Florenta» ГАУПСІЛ - це біо-препарат для позакореневого підживлення, призначений для захисту рослин від фітопатогенів різної природи (комах, грибків, бактерій), фіксації атмосферного азоту, стимуляції росту та розвитку рослин. Чинними агентами біо-препарату «Florenta» ГАУПСІЛ є два штами бактерії роду Pseudomonas aureofaciens B-306 і B-111, що володіють ентомоціднимі, антибактеріальними, антіфунгальнимі і антивірусними властивостями. Бактерії дозволяють також фіксувати азот з атмосфери. Важливо, що при такому способі фіксації рослина засвоює не зв'язаний, а атомарний азот. Дія препарату еквівалентно внесенню 20-25 кг аміачної селітри. Препарат ефективно знижує ураженість плодів яблуневої плодожерки (до 93%) і грибковими захворюваннями (до 96%). За ефективністю біо-препарат «Florenta» ГАУПСІЛ не поступається хімічним пестицидів, проте дозволяє отримати продукцію більш високої якості. Препарат використовується для боротьби з грибними хворобами і кореневими гнилями різних с / г культур, для захисту садів від шкідників, для обробки овочевих культур при зберіганні.


Водна суспензія штамів бактерії Pseudomonas aureоfaciens B-306 (1MB B-7096) і Pseudomonas aureofaciens B-111 (1MB B-7097), продукти їх метаболізму, стартові дози мікроелементів (N, P, K). Кількість життєздатних мікробних клітин: 5,8 * 109 / мл.


Переваги використання біо-препаратів ТМ «FLORENTA» - в порівнянні з застосуванням класичних ЗЗР (хімії):


ЕФЕКТИВНІСТЬ

Висока ефективність застосування біо-препаратів ТМ «FLORENTA» досягається за рахунок забезпечення асептичних умов на виробничій лінії, - 100% стерилізація внутрішніх порожнин і герметизація всіх елементів і вузлів. І як наслідок:


- Висока концентрація корисних мікроорганізмів і відсутність сторонньої мікрофлори, сторонніх домішок.


- Більш тривалі терміни зберігання.


Та все це вигідно відрізняє продукцію ТМ «FLORENTA» від біо-препаратів інших заводів-виробників.


РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

- Цінова політика біо-препаратів істотно нижче, ніж у класичних (хімічних) СЗР. Навіть за умови, що біо-препарати вимагають системного внесення (не менше 3-х разів за сезон), вартість всього циклу обробок на 1 Га все одно значно нижче вартості обробок хімією.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» виробляються на території України з вітчизняної сировини і тому коливання курсу долара ніяк не впливають на їх вартість, чого ніяк не можна сказати про імпортні ЗЗР.


екологічність

Біо-препарати ТМ «Florenta» - продукція екологічно чиста (нетоксична), нешкідлива для людини, тварин і корисних комах. Наслідки цих особливостей такі:


- Відсутній ризик зниження врожайності через тривалого стресу, так як біо-препарати ТМ «Florenta» не роблять стресового впливу на рослини при обробці.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» можна без побоювань застосовувати перед збором врожаю, коли вже неприпустимо використання хімічних засобів захисту.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» рекомендовані в «органічному» землеробстві для отримання екологічно чистої продукції.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні «Florenta» ГАУПСІЛ на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: Препарат слід зберігати в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Робочий розчин зберігати не рекомендується, так як для досягнення максимальної ефективності його слід застосовувати відразу після приготування. Увага! Препарат не можна заморожувати.


Препарат зберігається при температурі +4 ... + 15 ° С протягом 9 місяців.


Препарат зберігається при температурі +15 ... + 30 ° С протягом 6 місяців.