Каталог продукції

«Florenta» ТРІХОВІТ - це біопрепарат, який застосовується для розкладання пожнивних залишків, поліпшення фізико-хімічних властивостей ґрунту. Водна суспензія препарату містить спори і міцелій гриба-антагоніста Trichoderma lignorum, а також біологічно активні речовини, які продукуються грибком в процесі виробничого культивування. У процесі розмноження грибка-антагоніста продукуються антибіотики, які знищують збудників грибкових і гнильних хвороб с/г культур. Також, використовуючи інші грибниці як живильне середовище, Trichoderma lignorum знищує грибки-патогени, внаслідок чого пригнічується розвиток таких хвороб як кореневі гнилі, сірі і біла, фузаріоз, аскохітоз, макроспоріоз, фітофтороз та ін. Препарат можна використовувати як захист рослин від фітопатогенів протягом всього періоду вегетації рослин. Одним з важливих напрямків використання біопрепарату є його використання як біо-деструктора при рекультивації грунту.


Препаративна форма: водна суспензія (розчин від світло-жовтого до слабо-коричневого кольору зі слабким специфічним запахом культурального середовища).


Переваги використання біо-препаратів ТМ «FLORENTA» - в порівнянні з застосуванням класичних ЗЗР (хімії):


ЕФЕКТИВНІСТЬ

Висока ефективність застосування біо-препаратів ТМ «FLORENTA» досягається за рахунок забезпечення асептичних умов на виробничій лінії, - 100% стерилізація внутрішніх порожнин і герметизація всіх елементів і вузлів. І як наслідок:


- Висока концентрація корисних мікроорганізмів і відсутність сторонньої мікрофлори, сторонніх домішок.


- Більш тривалі терміни зберігання.


Та все це вигідно відрізняє продукцію ТМ «FLORENTA» від біо-препаратів інших заводів-виробників.


РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

- Цінова політика біо-препаратів істотно нижче, ніж у класичних (хімічних) СЗР. Навіть за умови, що біо-препарати вимагають системного внесення (не менше 3-х разів за сезон), вартість всього циклу обробок на 1 Га все одно значно нижче вартості обробок хімією.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» виробляються на території України з вітчизняної сировини і тому коливання курсу долара ніяк не впливають на їх вартість, чого ніяк не можна сказати про імпортні ЗЗР.


екологічність

Біо-препарати ТМ «Florenta» - продукція екологічно чиста (нетоксична), нешкідлива для людини, тварин і корисних комах. Наслідки цих особливостей такі:


- Відсутній ризик зниження врожайності через тривалого стресу, так як біо-препарати ТМ «Florenta» не роблять стресового впливу на рослини при обробці.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» можна без побоювань застосовувати перед збором врожаю, коли вже неприпустимо використання хімічних засобів захисту.


- Біо-препарати ТМ «Florenta» рекомендовані в «органічному» землеробстві для отримання екологічно чистої продукції.


Техніка безпеки: препарат малоопасен (4-й клас небезпеки). Не горючий. Екологічно чистий. При попаданні «Florenta» ТРІХОВІТ на шкіру або в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання: Препарат слід зберігати в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Робочий розчин зберігати не рекомендується, так як для досягнення максимальної ефективності його слід застосовувати відразу після приготування. Увага! Препарат не можна заморожувати.


Препарат зберігається при температурі +4 ... + 15 ° С протягом 9 місяців.


Препарат зберігається при температурі +15 ... + 30 ° С протягом 6 місяців.