Препаративна форма: Гранули, що диспергуються у воді (ВГ) Діюча речовина: Імазамокс, 700 г/кг Хімічний клас: Імідазолінони
ШВИДКІСТЬ ДІЇ: У чутливих рослин ріст зупиняється вже за декілька годин після обробки. Перші ознаки дії препарату помітні вже на 2-3 добу, а повна загибель рослин відбувається на 20-40 добу.
МЕХАНІЗМ ДІЇ: Імазамокс проникає в бур’яни через коріння та листя, пересуваючись флоемою та ксилемою, речовина накопичується в меристемних ділянках. У рослин порушуються процеси синтезу амінокислот, що призводить до припинення росту та загибелі.
ВЛАСТИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
Довготривалий період захисної дії, за рахунок чого контролює другу хвилю бур’янів, чим здешевлює та оптимізує систему захисту;
Широкий спектр дії проти однорічних злакових та дводольних бур’янів;
Має низькі норми витрати;
Можливість використання як до, так і після сходів культури;
Препарат швидко переноситься по сої і горосі за допомогою деметилювання і глікозилювання, через це зазначені культури проявляють високу толерантність до гербіциду. Можливе короткочасне незначне призупинення росту оброблюваних культур протягом перших двох тижнів після обробки, але це не впливає на величину врожаю.
УВАГА! У рік застосування можна висівати пшеницю озиму та ріпак озимий (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів); через рік -ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, кукурудзу, горох, сою, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти і гібриди, стійкі до імідазолінонів); через два роки – овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди); через три роки – будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти та гібриди ріпаку; цукровий буряк. Імовірність післядії імазамоксу підвищується на кислих ґрунтах, за малої кількості опадів і короткого безморозного періоду. На кислих ґрунтах (рН менше 5,5) в умовах посухи і за короткого безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.