КЛІНЕФЕКТ

Препаративна форма: Гранули, що диспергуються у воді (ВГ)
Діюча речовина: Імазамокс, 700 г/кг
Хімічний клас: Імідазолінони

ШВИДКІСТЬ ДІЇ:
У чутливих рослин ріст зупиняється вже за декілька годин після обробки. Перші ознаки дії препарату помітні вже на 2-3 добу, а повна загибель рослин відбувається на 20-40 добу.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Імазамокс проникає в бур’яни через коріння та листя, пересуваючись флоемою та ксилемою, речовина накопичується в меристемних ділянках. У рослин порушуються процеси синтезу амінокислот, що призводить до припинення росту та загибелі.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
  • Довготривалий період захисної дії, за рахунок чого контролює другу хвилю бур’янів, чим здешевлює та оптимізує систему захисту;
  • Широкий спектр дії проти однорічних злакових та дводольних бур’янів;
  • Має низькі норми витрати;
  • Можливість використання як до, так і після сходів культури;
  • Препарат швидко переноситься по сої і горосі за допомогою деметилювання і глікозилювання, через це зазначені культури проявляють високу толерантність до гербіциду. Можливе короткочасне незначне призупинення росту оброблюваних культур протягом перших двох тижнів після обробки, але це не впливає на величину врожаю.

РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕПАРАТУ:
Культура: Зернобобові культура (соя)
Об’єкт: Однорічні злакові та дводольні бур’яни
Норма витрат, л/га: 0,06
Норма витрат робочого розчину, л/га: 200 - 400

УВАГА! У рік застосування можна висівати пшеницю озиму та ріпак озимий (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів); через рік -ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, кукурудзу, горох, сою, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти і гібриди, стійкі до імідазолінонів); через два роки – овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди); через три роки – будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти та гібриди ріпаку; цукровий буряк. Імовірність післядії імазамоксу підвищується на кислих ґрунтах, за малої кількості опадів і короткого безморозного періоду. На кислих ґрунтах (рН менше 5,5) в умовах посухи і за короткого безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.

Компанія-виробник: Хімагромаркетинг

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки