МЕХАНІЗМ ДІЇ Інгібітор уреази – це активна речовина, яка пригнічує активність ферменту уреази у ґрунті, тим самим сповільнюючи перехід амідної форми азоту до амонійної форми та аміаку. Використовується в якості стабілізатора до добрив, які містять амідну форму азоту (КАС, карбамід).
ПЕРЕВАГИ Підвищує кількість доступного азоту для рослини; Знижує випаровування азоту при переході з амідної форми в амонійну; За посушливих умов - збереження ефективного азоту; Уповільнює перехід азоту з амідної форми в амонійну тим самим розширює “вікно” використання азоту культурою; Відтермінування вивільнення азоту у більш пізні, критичні фази потреби азоту культурою; Зменшення ризиків негативного впливу азоту при великих дозах внесення; Не має негативного впливу на мікрофлору грунту; Легкість та зручність застосування з КАСом.
ВПЛИВ БОРУ НА РОСЛИНУ Підвищує еластичність тканин, що зменшує розтріскування кореня і покращує перезимівлю ріпаку. Сприяє росту кореня і швидкому відновленню вегетації весною. Бор позитивно впливає на запилення та запліднення культур. Регулює вуглеводний обмін і підвищує вміст олійності у олійних культур. Застосування бору дозволяє уникнути хвороб викликаних дефіцитом бору.