НУТРІВАНТ ПЛЮСтм зерновий

ХІМІЧНИЙ СКЛАД:
N 6
P2 O5 23
K2 O 35
MgO 1
S 1,5
B 0,1
Mn 0,2
Zn 0,2
Cu 0,2
Fe 0,05
Mo 0,002
Фертівант +

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: 
• Забезпечує культури легкодоступною мінеральною поживою.
•Проявляє високу ефективність на середньому або високому мінеральному фоні. •При застосуванні восени підвищує холодо- та морозостійкості озимих культур. •Позитивно впливає на ріст та продуктивне кущіння рослин.
• Активізує період кущіння, сприяє закладанню продуктивних пагонів із більшою кількістю зерен у колосі.
•Подовжує функціонування прапорцевого листка та сприяє виповненості та наливу зерна за рахунок синтезу більшої кількості асимілянтів (пластичних речовин), їх відтоку до зернівок.
•Підвищує врожайність зернових культур на 5-6 ц/га та вміст білку на 1,5-2%.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Позакореневе підживлення

ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ, ТРИТИКАЛЕ ОЗИМІ, ЖИТО:
Восени у фазі 3-5 листків, проте не пізніше ніж за 15-20 днів до припинення осінньої вегетації, 1,5-2 кг/га. Навесні у фазах початок весняного кущіння, 3 кг/га, в кінці виходу в трубку-на початку колосіння, 2-3 кг/га. Для отримання зерна з підвищеним умістом білку рекомендується застосовувати також у фазі молочної стиглості зернових озимих культур комбіновано з рідкими азотними добривами - карбамідно-аміачною сумішшю, карбамідом у дозі 1-2 кг/га.

ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ, ТРИТИКАЛЕ, ОВЕС ЯРОВІ:
Весною, у фазах кущіння (4-5 листків), 3 кг/га, кінець виходу в трубкупочаток колосіння,2 кг/га. За комбінованого застосування з карбамідом проявляється синергія щодо підвищення продуктивності зернових культур. Рекомендується застосовувати у фазах: весняного кущіння 10-15% розчином карбаміду (Nс), - кінець виходу в трубку 5-7% розчином (Nс), колосіння або на початку молочної стиглості 3-4% розчином (Nс)

ГАЗОННІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ:
2-3 рази протягом періоду вегетації за 1-3% концентрації (1-3кг/100л води) за норми 4-10 кг/ га. Підживлення проводиться відразу після скошування трави

Компанія-виробник: VITERA

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки