ХІМІЧНИЙ СКЛАД: N 6 P2 O5 23 K2 O 35 MgO 1 S 1,5 B 0,1 Mn 0,2 Zn 0,2 Cu 0,2 Fe 0,05 Mo 0,002 Фертівант +
ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: • Забезпечує культури легкодоступною мінеральною поживою. •Проявляє високу ефективність на середньому або високому мінеральному фоні. •При застосуванні восени підвищує холодо- та морозостійкості озимих культур. •Позитивно впливає на ріст та продуктивне кущіння рослин. • Активізує період кущіння, сприяє закладанню продуктивних пагонів із більшою кількістю зерен у колосі. •Подовжує функціонування прапорцевого листка та сприяє виповненості та наливу зерна за рахунок синтезу більшої кількості асимілянтів (пластичних речовин), їх відтоку до зернівок. •Підвищує врожайність зернових культур на 5-6 ц/га та вміст білку на 1,5-2%.
ЗАСТОСУВАННЯ: Позакореневе підживлення
ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ, ТРИТИКАЛЕ ОЗИМІ, ЖИТО: Восени у фазі 3-5 листків, проте не пізніше ніж за 15-20 днів до припинення осінньої вегетації, 1,5-2 кг/га. Навесні у фазах початок весняного кущіння, 3 кг/га, в кінці виходу в трубку-на початку колосіння, 2-3 кг/га. Для отримання зерна з підвищеним умістом білку рекомендується застосовувати також у фазі молочної стиглості зернових озимих культур комбіновано з рідкими азотними добривами - карбамідно-аміачною сумішшю, карбамідом у дозі 1-2 кг/га.
ПШЕНИЦЯ, ЯЧМІНЬ, ТРИТИКАЛЕ, ОВЕС ЯРОВІ: Весною, у фазах кущіння (4-5 листків), 3 кг/га, кінець виходу в трубкупочаток колосіння,2 кг/га. За комбінованого застосування з карбамідом проявляється синергія щодо підвищення продуктивності зернових культур. Рекомендується застосовувати у фазах: весняного кущіння 10-15% розчином карбаміду (Nс), - кінець виходу в трубку 5-7% розчином (Nс), колосіння або на початку молочної стиглості 3-4% розчином (Nс)
ГАЗОННІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ: 2-3 рази протягом періоду вегетації за 1-3% концентрації (1-3кг/100л води) за норми 4-10 кг/ га. Підживлення проводиться відразу після скошування трави