Рекорд Квадро
Переваги протруйника Рекорд Квадро:
-Надзвичайно висока ефективність в контролі широкого спектру хвороб, які передаються через насіння і ґрунт а також грунтових та наземних шкідників;
-готовий до використання комбінований протруйник, який не потребує бакових «партнерів»;
-дружність та однорідність сходів обробленого насіння при проростанні;
-ідеально підходить для захисту зернових колосових культур, які вирощуються за системою No-till та у сівозмінах насиченими зерновими;
-низька норма застосування;
-високоефективне, економічно-рентабельне та безпечне для довкілля рішення.

Бакові суміші та сумісність протруйника Рекорд Квадро
Сумісний із іншими пестицидами та агрохімікатами, ріст регулюючими препаратами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).

Механізм дії протруйника Рекорд Квадро
Епоксиконазол і карбоксин доповнюють один одного та знищують збудників грибкових захворювань на поверхні та всередині насіння, маючи захисну та стимулюючу ростову дію на сходи культури. На клітинному рівні дія препарату проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів.

Імідаклоприд володіє контактно-системною дією, що забезпечує захист молодих сходів культури від комплексу шкідників сходів.

Ацетаміприд швидко поглинається та розноситься по всіх частинах рослини та нового приросту. Фітотоксична дія проявляється шляхом впливу на нервову систему, що призводить до загибелі від надмірного нервового збудження і паралічу.

Максимальна кількість обробок протруйником:
1. Період очікування від обробки до збору врожаю не потрібно.

Норма витрати робочої рідини протруйника:
10 л на одну тонну насіння, включаючи кількість препарату.

Протруювання насіння проводити завчасно або за 1-15 днів до висівання насіння, використовуючи механічне обладнання для протруювання. При завчасному протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижче кондиційної з метою уникнення можливості самонагрівання насіння після обробки. Використовувати лише якісне, відкаліброване та звільнене від сторонніх домішок насіння.

Важливим чинником для ефективної дії препарату є якість покриття поверхні насінини (достатнє та рівномірне). Високий ефект дії залежить від якості обробки насіння та висівання його в добре підготовлений вологий ґрунт. Якість протруєння препаратом залежить від підготовки посівного матеріалу, правильності приготування робочого розчину та налагодження протруювача.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:
Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності (малотоксичний). Термін виходу працівників для проведення ручних/механізованих робіт - не потрібно.Компанія-виробник: Укравіт

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Оберіть дату доставки