Cкорочує довжину міжвузлів і потовщує стінки соломини
Стимулює розвиток кореневої системи та сприяє накопиченню цукрів у рослині
Сприяє підвищенню посухостійкості рослин
МЕХАНІЗМ ДІЇ: Має гормональну дію та гальмує синтез гіберелінів у рослині
ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ: Поглинається вегетативними органами і транспортується до пагонів, що ростуть
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: Оптимальним періодом застосування з метою запобігання виляганню є фаза від кінця кущіння до виходу в трубку (BBCH 29 - 32). Для сортів з високою схильністю до вилягання, а також на полях з високим фоном азотних добрив потрібно застосовувати максимальну норму МОКСА 250. На короткостебельних сортах за низької вологості та підвищених температур необхідно використовувати мінімальну норму. В суміші з іншими регуляторами росту, наприклад СТАБІЛАН 750, МОКСА 250 рекомендується застосовувати не пізніше фази BBCH 30 - 31. Не рекомендується застосовувати МОКСА 250 під час посухи, гербіцидного пригнічення культури або температурного стресу. Оптимальна температура застосування: від +8 °С до +20 °С.
СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ: Культура: Озима пшениця Об’єкт: Для запобігання виляганню посівів Норма витрат, л/га: 0,4 - 0,6 Спосіб. час обробки: 1 обприскування посівів у період вегетації від кінця кущіння до початку виходу в трубку (до появи прапорцевого листа) (BBCH 29 - 32)
Культура: Ярий ячмінь Об’єкт: Для запобігання виляганню посівів та зламуванню колоса Норма витрат, л/га: 0,4 - 0,6 Спосіб. час обробки: 1 обприскування посівів у період вегетації від кінця кущіння до початку виходу в трубку (до появи прапорцевого листа) (BBCH 29 - 32 )