АГРОХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

ЯКІСНИЙ АНАЛІЗ ҐРУНТУ ТА ДОБРИВ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ – ЦЕ ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО АГРОБІЗНЕСУ!

Агрохімічна лабораторія ПП «Поділля-Агрохімсервіс»пропонує послуги:
  • відбір зразків ґрунту
  • проведення аналізів комплексу і окремих показниками родючості ґрунту (3–5 робочих днів)
  • визначення польової та продуктивної вологості ґрунту (3–4 робочих дні)
  • проведення листкової (тканинної) діагностики (експрес-аналіз в польових умовах)
  • розрахунок норм внесення добрив у діючій речовині під запланований урожай (1–2 дні)
  • надання рекомендацій по внесенню добрив
Розрахунок норм внесення мінеральних та органічних добрив для одержання економічно обґрунтованого врожаю сільськогосподарської культури неможливий без попереднього проведення аналізу ґрунту.
Агрохімічна лабораторія ПП «Поділля-Агрохімсервіс»оснащена високоточним обладнанням, за допомогою якого кваліфіковані фахівці в короткий термін визначать вміст елементів живлення у зразках ґрунту та розрахують норми внесення добрив під запланований урожай.
Зразки ґрунту для аналізу можна відбирати як перед основним внесенням добрив, так і впродовж вегетації рослин для здійснення своєчасного планового підживлення. Досвідчені спеціалісти радять проводити аналіз ґрунту саме в ті періоди розвитку рослин, які є визначальними для формування врожаю та якісних показників сільськогосподарської культури. Одночасне доповнення таких аналізів листковою (тканинною) діагностикою дасть можливість не лише виявити нестачу того чи іншого елемента живлення у ґрунті та рослині, але й усунути причини порушення його проникнення через кореневу систему.