_____
_____
_____
ПОДІЛЛЯ АГРОХІМ СЕРВІС
Компанія «Поділля-Агрохімсервіс» розпочавши свою діяльність в 2009 році вже за перший рік існування зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів-аграріїв, так і для компаній-постачальників продуктів та послуг і стабільно працює на ринку як дистриб’ютор різних видів насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив від провідних світових та українських виробників.

Завдяки високоорганізованій структурі активного продажу, професійного управління і ретельно відпрацьованої стратегії, компанія досягла динамічного розвитку з перших років існування, успішно розширюється і вдосконалюється і до сьогодні.

На сьогодні «Поділля-Агрохімсервіс» співпрацює з такими відомими українськими та міжнародними компаніями:
Syngenta, Pioneer, Monsanto, Euralis, Maisadour, Caussade semences, Nuseed, Saatbau, Agroselect, Nufarm, Frandesa, Terra Vita, Долина, Хімагромаркетинг, DVA, Vitera, Ecoorganic та іншими.

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати насіння, засоби захисту рослин та мікродобрива враховуючи ґрунтові і кліматичні особливості конкретного регіону, а також нададуть агрономічний супровід аж до збору врожаю. Ми гарантуємо своїм клієнтам не лише високу якість продукції, але й вигідні умови співпраці, своєчасну доставку та товарне кредитування.

На сьогоднішній день «Поділля-Агрохімсервіс» є надійним і стабільним партнером, який надає високоякісний сервіс та консультації, має широкий асортимент товару від провідних світових та українських виробників, які відповідають сучасним вимогам сільгоспвиробників.

Колектив досвідчених професіоналів, досвід роботи та постійний розвиток, дозволяє компанії «Поділля-Агрохімсервіс» утримувати свої позиції на ринку та розширювати сфери впливу.